Si të merrni kodet My Hello Kitty Cafe Roblox

 Si të merrni kodet My Hello Kitty Cafe Roblox

Edward Alvarado

My Hello Kitty Cafe është një lojë simuluese Roblox e krijuar rreth drejtimit të kafenesë tuaj në një botë të lezetshme Hello Kitty . Lojtarët lejohen të vrapojnë kamionin e tyre të kafesë, kafenenë e ëmbëlsirave ose kafenenë me opsione për të zhbllokuar stafin, kozmetikën dhe artikujt e rinj ndërsa loja zgjerohet.

Lojtarët duhet të dekorojnë dhe menaxhojnë kafenenë e tyre për t'i mbajtur klientët të lumtur gjatë gjithë kohës, pasi sa më i lezetshëm të jetë dyqani, aq më shumë artikuj mund të zhbllokojnë për ta bërë atë edhe më tërheqës. Në My Hello Kitty Cafe, ju do të piqni dhe ushqeni klientët tuaj në mënyrë që ta bëni atë të preferuar për të gjithë klientët.

Ndërkohë, kodet My Hello Kitty Cafe Roblox jepen gjithashtu nga zhvilluesi i kësaj loje si një formë e të mirave për t'ju ndihmuar të përmirësoni kafenenë tuaj të adhurueshme kur loja arrin qëllime specifike. Rock Panda Games i shpërblen përdoruesit e saj me gurë të çmuar, diamante dhe dekorime të mrekullueshme.

Në këtë artikull do të gjeni:

 • Aktiv My Kodet e Hello Kitty Cafe Roblox
 • Skaduar Kodet My Hello Kitty Cafe Roblox
 • Si të blihen kodet My Hello Kitty Cafe Roblox

Duhet të lexoni gjithashtu: Karakteri Roblox

Active My Hello Kitty Cafe Kodet Roblox

Shlironi kodet më poshtë përpara se të skadojnë pasi ato mund të skadojnë në çdo kohë.

 • bebalnakret – Gacha tix
 • HACMUSETTER – Bileta Gacha
 • HAPPYGIFT – 200 milionë vizitafoto
 • HAJAPNUPARYY – Gacha tix
 • 500KSMILES – Dritë tavani pompompurin
 • LIKEKITTYXR2 – 3 Gacha Tix
 • SALL GIFT – 100 milion vizita Foto
 • LIKEKITTYHL2 – 3 Gacha Tix
 • LIKEKITTYXK2 – Maskota Pompompurin!
 • faleminderit – 300 diamante
 • LIKEKITTYAD2 – Një luledielli
 • LIKEKITTYBD2 – 100 Diamante
 • LIKEKITTYCD2 – A Gacha Tix
 • LIKEKITTYDD2 – Një Waffle Artistik
 • LIKEKITTYED2 – 300 Diamante
 • LIKEKITTYFD2 – 3 Gacha Tix
 • LIKEKITTYGD2 – 3 Gacha Tix
 • LIKEKITTYKD2 – 3 Gacha Tix
 • LIKEKITTYQD2 – Një foto Pompompurin

Kodet e Roblox të My Hello Kitty Cafe të skaduara

Këto kode për fat të keq nuk funksionojnë më, dhe ndonjë nga të mësipërmet mund t'i bashkohet në çdo kohë.

 • dparetnecr – Gacha Tix
 • PRA3NDKB1UNNY – Gacha Tix
 • M1HK1CC1ATS – Gacha Tix
 • STRDAWBEERRCY – Gacha Tix
 • C9UTE2BUN0NY – A Gacha Tix
 • R6P8GM5KH2KC – Kartë Falas e Ditës së Babait!
 • PDABP62 – një Gacha Tix

Si të rimbursoni kodet My Hello Kitty Cafe

Ndiq këta hapa të thjeshtë për të shlyer kodet e tua të My Hello Kitty Cafe Roblox:

Shiko gjithashtu: Nevoja për mashtrimet e karbonit me shpejtësi PS 2
 • Ndiz Roblox My Hello Kitty Cafe
 • Kliko ikonën e ingranazhit në krye të ekranit për të hapur menynë e cilësimeve
 • Trokitni lehtë mbi butonin e kodit në të majtë të ekranit
 • Kopjo dhengjisni kodin tuaj nga lista e mësipërme
 • Kliko Konfirmo.

Përfundim

Kodet My Hello Kitty Cafe Roblox janë të kufizuara në kohë, prandaj përpiquni t'i përdorni ato sa më shpejt të jetë e mundur. Ato gjithashtu duhet të futen saktësisht siç janë shkruar sepse kodet janë të ndjeshme ndaj shkronjave të vogla.

Për të hyrë në më shumë kode, mund të ndiqni @RockPandaGames në Twitter, kanalin e tyre në YouTube Rock Panda Games, serverin zyrtar RockPandaGames Discord ose grupi zyrtar i Roblox.

Shiko gjithashtu: Luftëtarët më të mirë në UFC 4: Shpallja e Kampionëve Ultimate Fighting

Për më shumë kode argëtuese, shikoni listën tonë të kodeve AHD në Roblox.

Edward Alvarado

Edward Alvarado është një entuziast me përvojë lojërash dhe mendja e shkëlqyer që qëndron pas blogut të famshëm të Outsider Gaming. Me një pasion të pashuar për videolojërat që përfshin disa dekada, Edward i ka kushtuar jetën e tij eksplorimit të botës së madhe dhe gjithnjë në zhvillim të lojërave.Pasi u rrit me një kontrollues në dorë, Edward zhvilloi një kuptim ekspert të zhanreve të ndryshme të lojërave, nga revole të mbushura me aksion deri tek aventurat zhytëse me role. Njohuritë dhe ekspertiza e tij e thellë shkëlqejnë në artikujt dhe rishikimet e tij të hulumtuara mirë, duke u ofruar lexuesve njohuri dhe opinione të vlefshme mbi tendencat më të fundit të lojërave.Shkathtësitë e jashtëzakonshme të shkrimit dhe qasja analitike e Eduardit e lejojnë atë të përcjellë konceptet komplekse të lojërave në një mënyrë të qartë dhe koncize. Udhëzuesit e tij të lojtarëve të krijuar me mjeshtëri janë bërë shoqërues thelbësorë për lojtarët që kërkojnë të pushtojnë nivelet më sfiduese ose të zbulojnë sekretet e thesareve të fshehura.Si një lojtar i përkushtuar me një përkushtim të palëkundur ndaj lexuesve të tij, Edward krenohet që qëndron përpara kurbës. Ai pastron pa u lodhur universin e lojërave, duke e mbajtur gishtin në pulsin e lajmeve të industrisë. Outsider Gaming është bërë një burim i besueshëm për lajmet më të fundit të lojërave, duke siguruar që entuziastët të jenë gjithmonë të përditësuar me publikimet, përditësimet dhe polemikat më të rëndësishme.Jashtë aventurave të tij dixhitale, Edward kënaqet duke u zhytur në tëkomuniteti i gjallë i lojërave. Ai angazhohet në mënyrë aktive me lojtarë të tjerë, duke nxitur një ndjenjë shoqërie dhe duke inkurajuar diskutime të gjalla. Nëpërmjet blogut të tij, Edward synon të lidhë lojtarë nga të gjitha sferat e jetës, duke krijuar një hapësirë ​​gjithëpërfshirëse për shkëmbimin e përvojave, këshillave dhe një dashuri të ndërsjellë për të gjitha gjërat e lojërave.Me një kombinim bindës të ekspertizës, pasionit dhe një përkushtimi të palëkundur për zanatin e tij, Edward Alvarado e ka forcuar veten si një zë i respektuar në industrinë e lojrave. Pavarësisht nëse jeni një lojtar i rastësishëm që kërkon komente të besueshme ose një lojtar i zjarrtë që kërkon njohuri të brendshme, Outsider Gaming është destinacioni juaj përfundimtar për të gjitha gjërat e lojërave, të udhëhequr nga Edward Alvarado i zgjuar dhe i talentuar.