Kodet aktive për Thief Simulator Roblox

 Kodet aktive për Thief Simulator Roblox

Edward Alvarado

Thief Simulator Roblox është një lojë popullore në Roblox që i lejon lojtarët të marrin rolin e një hajduti dhe të eksplorojnë harta të ndryshme me miqtë. Roblox Thief Simulator ka lojtarët që grabisin njerëzit dhe shtëpitë për para ndërsa ju mund të blini mjete shtesë për të ndihmuar në vjedhjen e sendeve më të vlefshme.

Është e rëndësishme të vini re kohën kur kryeni një grabitje sepse lojtarët kanë vetëm një kohë të kufizuar për t'u arratisur përpara se të arrestohen dhe të humbasin sendet e vjedhura.

Shiko gjithashtu: A është Need for Speed ​​Rivals Cross Platform?

Para kursit, Roblox ofron kode të veçanta promovuese që japin në lojë artikujt dhe monedhat edhe pse janë të kufizuara në kohë dhe mund të përdoren vetëm një herë. Ju mund t'i kapni para se të skadojnë.

Në këtë artikull do të gjeni:

 • Kodet aktive për Thief Simulator Roblox
 • E skaduar kodet për Thief Simulator Roblox
 • Si të shfrytëzoni kodet aktive për Thief Simulator Roblox

Lexo më tej: Kodet për Roblox Brookhaven

Shiko gjithashtu: Lësho artistin tënd të brendshëm KO: Zbulohen këshillat më të mira për nokautin për UFC 4!

Kodet aktive për Thief Simulator Roblox

Këto kode speciale janë të ndjeshme ndaj shkronjave të vogla, kështu që ju duhet t'i vendosni saktësisht siç janë dhe një kod mund të përdoret vetëm një herë.

 • MAKINA – Shlyejeni këtë kod për 15,000 para në dorë,
 • FREHJEVE – Ky kod do t'ju japë 7,500 para të gatshme pasi të keni shlyer.
 • Kafshët shtëpiake – Mund të merrni 15,000 para nga ky kod
 • 20 MILLION – Shlyeni këtë kod për 10,000 para të gatshme

Kodet e skaduara përThief Simulator Roblox

Këta kode kanë skaduar dhe kodet e mësipërme mund t'i bashkohen kësaj liste në çdo kohë, kështu që shpengojini ato së shpejti.

 • HEADSTART – Shlyej kodin për 10,000 Cash
 • FUNWISEFUN – Shlye kodin për 7,500 Cash
 • GEMWORKS – Shlye kodin për shpërblime falas
 • SHINY – Shlyej kodin për 100 diamante
 • 10MILLION – Shlyej kodin për 10,000 Cash
 • PENTHOUSEFUN – Shlyeje kodin për 12,500 Cash
 • ALMIGHTYSOSTA – Shlyej kodin për 10,000 Cash
 • NEWORLD – Shlyej kodin për 5,000 Cash
 • SOSTAHEIST – Përdor kodin për para falas
 • MOVINGUP – Shlye kodin për 3000 para
 • EPICITEM – Shlye kodin për 3000 para
 • <4 4>FINESSE – Shlyej kodin për 2,000 Cash
 • RELEASE – Shlyej kodin për 2,000 Cash

Si të shpengosh kodet aktive për Thief Simulator Roblox

 • Hapni lojën Thief Simulator në kompjuterin tuaj ose pajisjen celulare
 • Trokitni lehtë mbi butonin Twitter në anën e ekranit
 • Kopjo një kod nga lista e mësipërme
 • Ngjitni atë në kutinë e tekstit "Futni kodin këtu"
 • Klikoni në butonin "Shpëloni" për të marrë shpërblimin tuaj

Përfundim

Nëse keni nevojë për kode aktive për t'u bërë hajduti i fundit Roblox , tani i keni të gjitha kodet që ju nevojiten për të filluar. Për të gjetur më shumë kode, ndiqni zhvilluesin e lojës, Zyleth, në Twitter dhe gjithashtu mund të bashkoheni me serverin zyrtar Discord për lojën për të marrë lajme,përditësime dhe për të biseduar me lojtarë të tjerë.

Duhet të shikoni gjithashtu: Kodet për King Piece Roblox

Edward Alvarado

Edward Alvarado është një entuziast me përvojë lojërash dhe mendja e shkëlqyer që qëndron pas blogut të famshëm të Outsider Gaming. Me një pasion të pashuar për videolojërat që përfshin disa dekada, Edward i ka kushtuar jetën e tij eksplorimit të botës së madhe dhe gjithnjë në zhvillim të lojërave.Pasi u rrit me një kontrollues në dorë, Edward zhvilloi një kuptim ekspert të zhanreve të ndryshme të lojërave, nga revole të mbushura me aksion deri tek aventurat zhytëse me role. Njohuritë dhe ekspertiza e tij e thellë shkëlqejnë në artikujt dhe rishikimet e tij të hulumtuara mirë, duke u ofruar lexuesve njohuri dhe opinione të vlefshme mbi tendencat më të fundit të lojërave.Shkathtësitë e jashtëzakonshme të shkrimit dhe qasja analitike e Eduardit e lejojnë atë të përcjellë konceptet komplekse të lojërave në një mënyrë të qartë dhe koncize. Udhëzuesit e tij të lojtarëve të krijuar me mjeshtëri janë bërë shoqërues thelbësorë për lojtarët që kërkojnë të pushtojnë nivelet më sfiduese ose të zbulojnë sekretet e thesareve të fshehura.Si një lojtar i përkushtuar me një përkushtim të palëkundur ndaj lexuesve të tij, Edward krenohet që qëndron përpara kurbës. Ai pastron pa u lodhur universin e lojërave, duke e mbajtur gishtin në pulsin e lajmeve të industrisë. Outsider Gaming është bërë një burim i besueshëm për lajmet më të fundit të lojërave, duke siguruar që entuziastët të jenë gjithmonë të përditësuar me publikimet, përditësimet dhe polemikat më të rëndësishme.Jashtë aventurave të tij dixhitale, Edward kënaqet duke u zhytur në tëkomuniteti i gjallë i lojërave. Ai angazhohet në mënyrë aktive me lojtarë të tjerë, duke nxitur një ndjenjë shoqërie dhe duke inkurajuar diskutime të gjalla. Nëpërmjet blogut të tij, Edward synon të lidhë lojtarë nga të gjitha sferat e jetës, duke krijuar një hapësirë ​​gjithëpërfshirëse për shkëmbimin e përvojave, këshillave dhe një dashuri të ndërsjellë për të gjitha gjërat e lojërave.Me një kombinim bindës të ekspertizës, pasionit dhe një përkushtimi të palëkundur për zanatin e tij, Edward Alvarado e ka forcuar veten si një zë i respektuar në industrinë e lojrave. Pavarësisht nëse jeni një lojtar i rastësishëm që kërkon komente të besueshme ose një lojtar i zjarrtë që kërkon njohuri të brendshme, Outsider Gaming është destinacioni juaj përfundimtar për të gjitha gjërat e lojërave, të udhëhequr nga Edward Alvarado i zgjuar dhe i talentuar.