Si të merrni falas çantën e shpinës Cinnamoroll Roblox

 Si të merrni falas çantën e shpinës Cinnamoroll Roblox

Edward Alvarado

Nëse jeni kurioz se si të merrni çantën e shpinës Cinnamoroll Roblox, atëherë mund të keni hequr dorë tashmë nga përpjekjet për të kuptuar pse nuk duket aspak si një rrotull kanelle. Ose, ndoshta ju tashmë e dini se Cinnamoroll është një personazh i krijuar nga Sanrio në 2001 dhe është menduar të jetë një qenush pavarësisht se duket shumë si lepur, por kjo është përtej çështjes.

Më poshtë, do të lexoni :

  • Pse të shmangni dyqanin Roblox
  • Si të merrni çantën e shpinës Cinnamoroll Roblox falas
  • Çfarë tjetër mund të merrni pasi të merrni çantën e shpinës Cinnamoroll Roblox

Mos u shqetësoni me Dyqanin

Nëse nuk mund ta gjenit çantën e shpinës Cinnamoroll në Roblox në faqen kryesore në dyqanin Avatar, atëherë me siguri tashmë e dini se ajo nuk eshte aty. Ky nuk është lloji i artikullit që mund të blini thjesht me Robux për një blerje të lehtë. Në fakt, nuk mund të përdorni asnjë lloj monedhe për të marrë çantën e shpinës. Sidoqoftë, mos lejoni që kjo t'ju zhgënjejë, pasi ekziston një mënyrë për ta marrë artikullin pa pasur nevojë të shpenzoni asgjë. Kjo mund të jetë një gjë e mirë ose e keqe në varësi të këndvështrimit tuaj dhe se sa i pasur jeni me Robux.

Shiko gjithashtu: Lëshoni potencialin tuaj të shkrimit me 5 tastierat më të mira të membranës të vitit 2023

Merrni distinktivin, merrni çantën e shpinës

Mënyra e vërtetë për të marrë çantën e shpinës Cinnamoroll në Roblox është për të luajtur lojën [My Melody] My Hello Kitty Cafe (Build). Siç nënkupton edhe emri, është një lojë ku mund të ndërtoni dhe drejtoni një kafene me Hello Kitty dhe shoqen e saj më të mirë My Melody. Gjithashtu, Kuromi ështëi shkyçshëm, gjithashtu. Në çdo rast, distinktivi që duhet të fitoni për çantën e shpinës quhet "Shërbeju 1000 klientëve!"

Tani, nëse po mendoni se shërbimi ndaj 1000 klientëve do të jetë i vështirë , mos u shqetësoni shumë për këtë. Në fakt nuk është aq e vështirë, por kërkon kohë, kështu që mund të dëshironi të dëgjoni një podcast ose të shikoni YouTube ose një shërbim transmetimi ndërsa jeni duke e bërë këtë. Nëse ju pëlqen loja, thjesht luani normalisht dhe përfundimisht do të merrni çantën e shpinës. Në çdo rast, ekziston një tabelë jashtë kafenesë që mban shënim se sa klientë keni shërbyer kështu që nëse jeni duke pyetur veten se sa afër jeni, thjesht hidhini një sy.

<. 0>

Shpërblime të tjera

Përveç çantës së shpinës Cinnamoroll, mund të merrni edhe shpërblime të tjera ekskluzive nga My Hello Kitty Cafe. Kjo përfshinte çantën e shpinës Kuromi që ishte e disponueshme dhe ju dha kur arritët në nivelin 40. Megjithatë, ky ishte një shpërblim i ngjarjes me kohë të kufizuar dhe u zhvillua nga 27 tetor 2022 dhe 27 janar 2023.

Shiko gjithashtu: MLB The Show 22: Rruga më e mirë drejt ekipeve të shfaqjes (RTTS) sipas pozicionit

Lajmi i mirë është që ka të ngjarë të ketë shpërblime të tjera speciale në të ardhmen pasi loja ofron periodikisht shpërblime në periudha të ndryshme të vitit. Shembujt përfshijnë çantën e shpinës Gudetama dhe çantën e shpinës Hello Kitty. Ndërsa shpërblimi tjetër ekskluziv nuk është zbuluar deri në momentin e shkrimit të këtij shkrimi, shanset janë që ai të jetë i disponueshëm në një moment në vitin 2023, kështu që mbani një sy nëse jeni të interesuar.

Edward Alvarado

Edward Alvarado është një entuziast me përvojë lojërash dhe mendja e shkëlqyer që qëndron pas blogut të famshëm të Outsider Gaming. Me një pasion të pashuar për videolojërat që përfshin disa dekada, Edward i ka kushtuar jetën e tij eksplorimit të botës së madhe dhe gjithnjë në zhvillim të lojërave.Pasi u rrit me një kontrollues në dorë, Edward zhvilloi një kuptim ekspert të zhanreve të ndryshme të lojërave, nga revole të mbushura me aksion deri tek aventurat zhytëse me role. Njohuritë dhe ekspertiza e tij e thellë shkëlqejnë në artikujt dhe rishikimet e tij të hulumtuara mirë, duke u ofruar lexuesve njohuri dhe opinione të vlefshme mbi tendencat më të fundit të lojërave.Shkathtësitë e jashtëzakonshme të shkrimit dhe qasja analitike e Eduardit e lejojnë atë të përcjellë konceptet komplekse të lojërave në një mënyrë të qartë dhe koncize. Udhëzuesit e tij të lojtarëve të krijuar me mjeshtëri janë bërë shoqërues thelbësorë për lojtarët që kërkojnë të pushtojnë nivelet më sfiduese ose të zbulojnë sekretet e thesareve të fshehura.Si një lojtar i përkushtuar me një përkushtim të palëkundur ndaj lexuesve të tij, Edward krenohet që qëndron përpara kurbës. Ai pastron pa u lodhur universin e lojërave, duke e mbajtur gishtin në pulsin e lajmeve të industrisë. Outsider Gaming është bërë një burim i besueshëm për lajmet më të fundit të lojërave, duke siguruar që entuziastët të jenë gjithmonë të përditësuar me publikimet, përditësimet dhe polemikat më të rëndësishme.Jashtë aventurave të tij dixhitale, Edward kënaqet duke u zhytur në tëkomuniteti i gjallë i lojërave. Ai angazhohet në mënyrë aktive me lojtarë të tjerë, duke nxitur një ndjenjë shoqërie dhe duke inkurajuar diskutime të gjalla. Nëpërmjet blogut të tij, Edward synon të lidhë lojtarë nga të gjitha sferat e jetës, duke krijuar një hapësirë ​​gjithëpërfshirëse për shkëmbimin e përvojave, këshillave dhe një dashuri të ndërsjellë për të gjitha gjërat e lojërave.Me një kombinim bindës të ekspertizës, pasionit dhe një përkushtimi të palëkundur për zanatin e tij, Edward Alvarado e ka forcuar veten si një zë i respektuar në industrinë e lojrave. Pavarësisht nëse jeni një lojtar i rastësishëm që kërkon komente të besueshme ose një lojtar i zjarrtë që kërkon njohuri të brendshme, Outsider Gaming është destinacioni juaj përfundimtar për të gjitha gjërat e lojërave, të udhëhequr nga Edward Alvarado i zgjuar dhe i talentuar.