Kodet Roblox të Shpirtit Demon

 Kodet Roblox të Shpirtit Demon

Edward Alvarado

Roblox ofron një koleksion të gjerë lojërash të frymëzuara nga anime për lojtarët që të zhyten në të, duke përfshirë Demon Soul Simulator. Frymëzuar nga seritë e njohura të animeve Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba, lojtarët kanë mundësinë të përdorin kodet për bonuse ekskluzive.

Në këtë artikull, do të zbuloni:

Shiko gjithashtu: Udhëzuesi i fundit se si të largohesh nga një mision në GTA 5: Kur të lirosh me kusht dhe si ta bësh atë siç duhet
 • Një listë gjithëpërfshirëse e kodeve më të fundit të Demon Soul Roblox , të dyja funksionale dhe të skaduara.
 • Një udhëzues hap pas hapi se si të riblerni kodet e Demon Soul Roblox
 • Një shpjegim i llojeve të ndryshme të shpërblimeve që lojtarët mund të marrin nga kodet e Demon Soul Roblox

Kodet e Demon Soul Roblox (punon)

Këtu është një lista e të gjitha kodeve aktuale të Demon Soul Roblox :

 • demonsoul260k —Shlirë për 60 minuta x2 Soul Boost (i ri)

Kodet e Demon Soul Roblox (ka skaduar)

Këtu është një listë e kodeve të skaduara të Demon Soul Roblox:

Shiko gjithashtu: FIFA 22 Wonderkids: Lojtarët e rinj më të mirë gjermanë për t'u identifikuar në modalitetin e karrierës
 • demonsoul200k —Shlirë për 30 minuta 2x Souls
 • demon150k —Shpengoni për një nxitje shpirtërore 2x
 • demonsoul —Shpengoni për shpërblime
 • demon —Shlyej për shpërblime
 • Mirë se erdhe —Shpengoje për shpërblime
 • liangzai20klikes —Shpengoje për shpërblime
 • adou6000pëlqime —Shlyej për shpërblime
 • faleminderit3000pëlqime —Shpëloje për shpërblime
 • 1000 pëlqime —Shpengoje për shpërblime

Shlyerje Kodet e Demon Soul Roblox

Për të shlyer kodet në Demon Soul Simulator, lojtarët duhet të ndjekinkëta hapa të thjeshtë:

 • Lëvizni personazhin tuaj në arkën e thesarit të kodeve, që ndodhet në të majtë të tabelës së drejtuesve.
 • Fut kodin në kutinë e tekstit të etiketuar "Fut kodin këtu".
 • Shtypni butonin OK për të kërkuar shpërblimin tuaj!

Çfarë është Demon Soul Simulator?

Në Demon Soul Simulator, lojtarët mund të zgjedhin midis dy klasave, Humans (Demon Slayers) ose Demons. Si një vrasës i demonëve, lojtarët fillojnë si Tanjirou Kamado, duke fituar shpirtra duke vrarë demonët, duke mësuar aftësi të reja ndërsa rriten në nivel dhe duke blerë personazhe të tjerë nga anime e Demon Slayer, si Inosuke dhe Zenitsu. Në të kundërt, të luash si Demon përfshin vrasjen e njerëzve në vend të demonëve.

Funksioni i kodeve të Demon Soul Roblox

Në Roblox Demon Soul Simulator, kodet u ofrojnë lojtarëve një sërë shpërblimesh, duke përfshirë përvojën e dyfishtë, Soul Boosts, Luck Boosts, dhe Souls. Përforcuesit përmirësojnë rritjen e statistikave të lojtarëve, ndërsa shpirtrat mund të përdoren për të blerë artikuj të vlefshëm.

Pse nuk funksionojnë kodet e mia të Demon Soul Simulator?

Nëse kodet tuaja të Demon Soul Simulator nuk funksionojnë, është e rëndësishme të kopjoni dhe ngjitni kodin për t'u siguruar që është shkruar saktë, pasi kjo është arsyeja më e zakonshme që kodet nuk funksionojnë. Për më tepër, zhvilluesit e lojës mund të skadojnë një kod pa paralajmërim dhe nëse kjo ndodh, lojtarët inkurajohen të lënë një koment në mënyrë që kodi të mund të zhvendoset në listën e skaduar.

Me njënjë listë gjithëpërfshirëse e kodeve të punës dhe të skaduara, si dhe një udhëzues për rimbursimin e kodeve, lojtarët mund ta përmirësojnë lojën e tyre Demon Slayer në nivelin tjetër . Qoftë duke luajtur si vrasës i demonëve apo si demon, Roblox Demon Soul Simulator është një aventurë e mbushur me aksione që pret të përjetohet.

Edward Alvarado

Edward Alvarado është një entuziast me përvojë lojërash dhe mendja e shkëlqyer që qëndron pas blogut të famshëm të Outsider Gaming. Me një pasion të pashuar për videolojërat që përfshin disa dekada, Edward i ka kushtuar jetën e tij eksplorimit të botës së madhe dhe gjithnjë në zhvillim të lojërave.Pasi u rrit me një kontrollues në dorë, Edward zhvilloi një kuptim ekspert të zhanreve të ndryshme të lojërave, nga revole të mbushura me aksion deri tek aventurat zhytëse me role. Njohuritë dhe ekspertiza e tij e thellë shkëlqejnë në artikujt dhe rishikimet e tij të hulumtuara mirë, duke u ofruar lexuesve njohuri dhe opinione të vlefshme mbi tendencat më të fundit të lojërave.Shkathtësitë e jashtëzakonshme të shkrimit dhe qasja analitike e Eduardit e lejojnë atë të përcjellë konceptet komplekse të lojërave në një mënyrë të qartë dhe koncize. Udhëzuesit e tij të lojtarëve të krijuar me mjeshtëri janë bërë shoqërues thelbësorë për lojtarët që kërkojnë të pushtojnë nivelet më sfiduese ose të zbulojnë sekretet e thesareve të fshehura.Si një lojtar i përkushtuar me një përkushtim të palëkundur ndaj lexuesve të tij, Edward krenohet që qëndron përpara kurbës. Ai pastron pa u lodhur universin e lojërave, duke e mbajtur gishtin në pulsin e lajmeve të industrisë. Outsider Gaming është bërë një burim i besueshëm për lajmet më të fundit të lojërave, duke siguruar që entuziastët të jenë gjithmonë të përditësuar me publikimet, përditësimet dhe polemikat më të rëndësishme.Jashtë aventurave të tij dixhitale, Edward kënaqet duke u zhytur në tëkomuniteti i gjallë i lojërave. Ai angazhohet në mënyrë aktive me lojtarë të tjerë, duke nxitur një ndjenjë shoqërie dhe duke inkurajuar diskutime të gjalla. Nëpërmjet blogut të tij, Edward synon të lidhë lojtarë nga të gjitha sferat e jetës, duke krijuar një hapësirë ​​gjithëpërfshirëse për shkëmbimin e përvojave, këshillave dhe një dashuri të ndërsjellë për të gjitha gjërat e lojërave.Me një kombinim bindës të ekspertizës, pasionit dhe një përkushtimi të palëkundur për zanatin e tij, Edward Alvarado e ka forcuar veten si një zë i respektuar në industrinë e lojrave. Pavarësisht nëse jeni një lojtar i rastësishëm që kërkon komente të besueshme ose një lojtar i zjarrtë që kërkon njohuri të brendshme, Outsider Gaming është destinacioni juaj përfundimtar për të gjitha gjërat e lojërave, të udhëhequr nga Edward Alvarado i zgjuar dhe i talentuar.