Të gjitha kodet aktive për Dunking Simulator Roblox

 Të gjitha kodet aktive për Dunking Simulator Roblox

Edward Alvarado

Loja Roblox Dunking Simulator do t'ju bëjë të gjuani në basketboll, të shënoni tre pikë dhe të përplasni disa dunk ndërsa përpiqeni të zotëroni artin e dunk. Ju do ta filloni lojën si një djalë që mund të shkojë mbi buzë, por me përmirësimet në lojë në statistikat tuaja, sigurisht që do të përmirësoni gamën, saktësinë dhe fokusin tuaj.

Lojtarët më pas mund të hyjnë në gara dunk për të provuar veten si dunker-i më i mirë në lojë duke përplasur buzën nga fusha e plotë.

Për t'u bërë më të mirët në tabelën e drejtuesve, lojtarët do të duhet të mësojnë duke rritur distancën dhe matësin e tyre të fokusimit në një përpjekje për të përmirësuar statistikat e tyre që ndihmojnë për të bërë dunk më të sakta.

Shiko gjithashtu: FIFA 22 Wonderkids: Lojtarët e rinj afrikanë më të mirë për t'u identifikuar në modalitetin e karrierës

Ashtu si me shumicën e lojërave Roblox, zhvilluesit e lojërave (Virus Games Studio) ofrojnë dhurata falas për të ndihmuar lojtarët sa herë që loja arrin momente të caktuara. Këto shpërblime falas vijnë në formën e kodeve që duhen shlyer.

Në këtë artikull do të gjeni:

 • Të gjitha kodet aktive për Dunking Simulator Roblox
 • Kodet e skaduara për Dunking Simulator Roblox
 • Si të shfrytëzoni kodet për Dunking Simulator Roblox

Të gjitha kodet aktive për Dunking Simulator Roblox (shkurt 2023)

Sigurohuni që t'i përdorni këto kode përpara se të skadojnë, gjë që mund të ndodhë në çdo moment. Gjithashtu, futni kodet saktësisht siç tregohet më poshtë, sepse ato janë të ndjeshme ndaj shkronjave të vogla.

 • 10KFLIER – Përdoreni këtë kod për ta marrë falasshpërblimet
 • dhjetor 2022 -Shpejtoni këtë kod për të marrë këpucët në modalitetin e errët
 • GIVEMEMORE – Shlyeni këtë kod për të marrë 250 dollarë para të gatshme
 • 2KMISSED – Shlyejeni këtë kod dhe merrni shpërblime falas (zhbllokoni Dark Court për ta përdorur atë)
 • 10KFLIER – Shlyeni këtë kod dhe merrni 10 mijë para
 • XBOX – Shlyejeni këtë kod dhe merrni aksesorë XBOX
 • MOREDUNKS10K – Shlyeni këtë kod dhe merrni 10 mijë para

Kodet e skaduara për Dunking Simulator Roblox

Këtu janë kodet e skaduara për Dunking Simulator Roblox, të cilave kodet e mësipërme mund t'u bashkohen në çdo kohë.

Shiko gjithashtu: Zhbllokimi i fytyrës së ngjitësit të ngrënies në Roblox: Një udhëzues gjithëpërfshirës
 • LIBERTY – Redeem këtë kod dhe merrni Liberty Jersey
 • onfire – Shlyeni këtë kod dhe merrni 10 minuta rritje të parave
 • TYSMFORLIKES – Shlyeni këtë kod dhe përfitoni Cash Boost për 15 minuta
 • 2xCash – Shlyeni këtë kod dhe përfito 10 minuta Cash Boost

Si të riblerni kodet për Dunking Simulator Roblox

 • Nisni lojën dhe klikoni në butonin Kodet në anën e majtë të ekranit
 • Kopjo një kod aktiv siç shfaqet në listën e mësipërme dhe ngjis në dritaren e re të riblerjes që hapet
 • Kliko Enter për të mbledhur shpërblime falas.

Përfundim

Për të marrë kode të reja sapo të mbërrijnë, gjithçka që duhet të bëni është të ndiqni zhvilluesit e lojërave në Twitter ose bashkohuni me serveri zyrtar Discord.

Mund të shikoni në vijim: Kodet për lojën Squid në Roblox

Edward Alvarado

Edward Alvarado është një entuziast me përvojë lojërash dhe mendja e shkëlqyer që qëndron pas blogut të famshëm të Outsider Gaming. Me një pasion të pashuar për videolojërat që përfshin disa dekada, Edward i ka kushtuar jetën e tij eksplorimit të botës së madhe dhe gjithnjë në zhvillim të lojërave.Pasi u rrit me një kontrollues në dorë, Edward zhvilloi një kuptim ekspert të zhanreve të ndryshme të lojërave, nga revole të mbushura me aksion deri tek aventurat zhytëse me role. Njohuritë dhe ekspertiza e tij e thellë shkëlqejnë në artikujt dhe rishikimet e tij të hulumtuara mirë, duke u ofruar lexuesve njohuri dhe opinione të vlefshme mbi tendencat më të fundit të lojërave.Shkathtësitë e jashtëzakonshme të shkrimit dhe qasja analitike e Eduardit e lejojnë atë të përcjellë konceptet komplekse të lojërave në një mënyrë të qartë dhe koncize. Udhëzuesit e tij të lojtarëve të krijuar me mjeshtëri janë bërë shoqërues thelbësorë për lojtarët që kërkojnë të pushtojnë nivelet më sfiduese ose të zbulojnë sekretet e thesareve të fshehura.Si një lojtar i përkushtuar me një përkushtim të palëkundur ndaj lexuesve të tij, Edward krenohet që qëndron përpara kurbës. Ai pastron pa u lodhur universin e lojërave, duke e mbajtur gishtin në pulsin e lajmeve të industrisë. Outsider Gaming është bërë një burim i besueshëm për lajmet më të fundit të lojërave, duke siguruar që entuziastët të jenë gjithmonë të përditësuar me publikimet, përditësimet dhe polemikat më të rëndësishme.Jashtë aventurave të tij dixhitale, Edward kënaqet duke u zhytur në tëkomuniteti i gjallë i lojërave. Ai angazhohet në mënyrë aktive me lojtarë të tjerë, duke nxitur një ndjenjë shoqërie dhe duke inkurajuar diskutime të gjalla. Nëpërmjet blogut të tij, Edward synon të lidhë lojtarë nga të gjitha sferat e jetës, duke krijuar një hapësirë ​​gjithëpërfshirëse për shkëmbimin e përvojave, këshillave dhe një dashuri të ndërsjellë për të gjitha gjërat e lojërave.Me një kombinim bindës të ekspertizës, pasionit dhe një përkushtimi të palëkundur për zanatin e tij, Edward Alvarado e ka forcuar veten si një zë i respektuar në industrinë e lojrave. Pavarësisht nëse jeni një lojtar i rastësishëm që kërkon komente të besueshme ose një lojtar i zjarrtë që kërkon njohuri të brendshme, Outsider Gaming është destinacioni juaj përfundimtar për të gjitha gjërat e lojërave, të udhëhequr nga Edward Alvarado i zgjuar dhe i talentuar.