Pesë kodet më të dobishme të mashtrimit për GTA 5 Xbox One

 Pesë kodet më të dobishme të mashtrimit për GTA 5 Xbox One

Edward Alvarado

Rockstar Games është plot me mashtrime argëtuese dhe të dobishme që mund t'i përdorni për të përmirësuar lojën. Ndonëse nuk do të gjeni asnjë mashtrim parash për GTA 5, ka të tjera që mund t'i përdorni për të forcuar armaturën, për të përmirësuar armët tuaja ose thjesht për të qeshur mirë.

Këtu janë pesë kode mashtrimi për GTA 5 Xbox One që mund ta përdorni për të rritur lojën dhe për të krijuar disa pamje gazmore.

Shikoni gjithashtu këtë artikull mbi mashtrimin me parashutë GTA 5.

Max Health and Armor

Ndër kodet më të dobishme të mashtrimit për GTA 5 Xbox One është Max Health dhe Armor. Shtypja e kodit do të rimbushë si statistikat e shëndetit ashtu edhe të Armor në kapacitetin maksimal. Kjo ju lejon të shëroheni plotësisht kur nuk keni shëndet, edhe pse nuk do t'ju bëjë të pathyeshëm. Mos u shqetësoni, ka edhe një mashtrim për këtë.

Për të përdorur këtë kod, duhet të kryeni funksionet e mëposhtme: B, LB, Y, RT, A, X, B, RIGHT , X, LB, LB, LB .

Shiko gjithashtu: Një udhëzues hap pas hapi se si të pranoni kërkesat për miq në Roblox Xbox

Invincibility

Siç u përmend më parë, ekziston një kod mashtrimi Invincibility për GTA 5 Xbox. Për të aktivizuar këtë mashtrim, do t'ju duhet të shtyni: Djathtas, A, RIGHT, LEFT, RIGHT, RB, RIGHT, LEFT, A, Y .

Kjo do t'ju japë plot pesë minuta të pathyeshmërisë së pastër. Do të jeni të papërshkueshëm nga plumbat, shpërthimet e raketave dhe më shumë. Nuk do të dëmtoni dhe do të jeni në gjendje të largoheni plotësisht të padëmtuar. Vetëm mbani një sy në atë kohëmatës ose përndryshe mund të tronditeni kur të kalojnë pesë minutatlart.

Ngritni ose ulni nivelin e kërkuar

Ju mund të ngrini dhe ulni nivelin tuaj të kërkuar me kodet e duhura të mashtrimit. Nëse dëshironi një sfidë të vërtetë, mund të ngrini nivelin e dëshiruar duke futur në prizë: RB, RB, B, RT, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT . Kjo tërheq të gjitha llojet e organeve të zbatimit të ligjit në zonën tuaj dhe mund të bëjë një udhëtim të egër.

Shiko gjithashtu: WWE 2K22: Ekipet dhe stallat më të mira të etiketave

Sigurisht, ju mund të dëshironi të bëni saktësisht të kundërtën dhe të hiqni shpinën nga policia. Për të ulur nivelin e dëshiruar, futeni në prizë: RB, RB, B, RT, RIGHT, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, LEFT . Nuk do t'i largoni të gjithë policët nga bishti juaj, por do të ketë shumë më pak prej tyre.

Plumba shpërthyes

Plumbat shpërthyes janë një mashtrim argëtues që është gjithashtu i dobishëm kur jeni të rrethuar nga armiqtë. Futni këtë kod në kontrolluesin tuaj Xbox: DJATHTAS, X, A, LEFT, RB, RT, LEFT, RIGHT, RIGHT, LB, LB, LB .

Çfarëdo që të godasin plumbat tuaja do të shpërthen automatikisht në smithereens.

Drunk

Kjo mund të jetë e dobishme vetëm për të krijuar një të qeshur, por mashtrimi i Drunk është qesharak – veçanërisht nëse jeni duke luajtur si Trevor. Nëse dëshironi të vishni disa syze virtuale të birrës dhe ta shihni botën përmes syve të personazhit tuaj të dehur, futeni: Djathtas, Djathtas, LEFT, RIGHT, X, B, LEFT . Jeni të mirëpritur.

Nëse jeni në bllokim ose thjesht dëshironi të qeshni, futni kodet e mësipërme të mashtrimit për GTA 5 Xbox One. Ka shumë kode mashtrimi për të provuar, porkëto janë disa nga ato më të përdorurat në lojë.

Shikoni këtë pjesë në mashtrimet e GTA 5 në PC.

Edward Alvarado

Edward Alvarado është një entuziast me përvojë lojërash dhe mendja e shkëlqyer që qëndron pas blogut të famshëm të Outsider Gaming. Me një pasion të pashuar për videolojërat që përfshin disa dekada, Edward i ka kushtuar jetën e tij eksplorimit të botës së madhe dhe gjithnjë në zhvillim të lojërave.Pasi u rrit me një kontrollues në dorë, Edward zhvilloi një kuptim ekspert të zhanreve të ndryshme të lojërave, nga revole të mbushura me aksion deri tek aventurat zhytëse me role. Njohuritë dhe ekspertiza e tij e thellë shkëlqejnë në artikujt dhe rishikimet e tij të hulumtuara mirë, duke u ofruar lexuesve njohuri dhe opinione të vlefshme mbi tendencat më të fundit të lojërave.Shkathtësitë e jashtëzakonshme të shkrimit dhe qasja analitike e Eduardit e lejojnë atë të përcjellë konceptet komplekse të lojërave në një mënyrë të qartë dhe koncize. Udhëzuesit e tij të lojtarëve të krijuar me mjeshtëri janë bërë shoqërues thelbësorë për lojtarët që kërkojnë të pushtojnë nivelet më sfiduese ose të zbulojnë sekretet e thesareve të fshehura.Si një lojtar i përkushtuar me një përkushtim të palëkundur ndaj lexuesve të tij, Edward krenohet që qëndron përpara kurbës. Ai pastron pa u lodhur universin e lojërave, duke e mbajtur gishtin në pulsin e lajmeve të industrisë. Outsider Gaming është bërë një burim i besueshëm për lajmet më të fundit të lojërave, duke siguruar që entuziastët të jenë gjithmonë të përditësuar me publikimet, përditësimet dhe polemikat më të rëndësishme.Jashtë aventurave të tij dixhitale, Edward kënaqet duke u zhytur në tëkomuniteti i gjallë i lojërave. Ai angazhohet në mënyrë aktive me lojtarë të tjerë, duke nxitur një ndjenjë shoqërie dhe duke inkurajuar diskutime të gjalla. Nëpërmjet blogut të tij, Edward synon të lidhë lojtarë nga të gjitha sferat e jetës, duke krijuar një hapësirë ​​gjithëpërfshirëse për shkëmbimin e përvojave, këshillave dhe një dashuri të ndërsjellë për të gjitha gjërat e lojërave.Me një kombinim bindës të ekspertizës, pasionit dhe një përkushtimi të palëkundur për zanatin e tij, Edward Alvarado e ka forcuar veten si një zë i respektuar në industrinë e lojrave. Pavarësisht nëse jeni një lojtar i rastësishëm që kërkon komente të besueshme ose një lojtar i zjarrtë që kërkon njohuri të brendshme, Outsider Gaming është destinacioni juaj përfundimtar për të gjitha gjërat e lojërave, të udhëhequr nga Edward Alvarado i zgjuar dhe i talentuar.