Makina GTA 5 Tuner

 Makina GTA 5 Tuner

Edward Alvarado

Makinat akorduese GTA 5 u shtuan kur Los Santos Turners u lëshua fillimisht për GTA Online 20 korrik , 2021 . Cilat janë makinat akorduese dhe pse duhet të investoni kohë në to? Lexo më tej për të mësuar .

Pse duhet të investosh kohë në makinat akorduese GTA 5

GTA 5 makinat akorduese janë një automjet i veçantë që mund të personalizohet nga lojtari për një modalitet të veçantë garash. Lojtarët mund të konkurrojnë kundër njëri-tjetrit, të tregojnë udhëtimet e tyre të personalizuara dhe madje të marrin përsipër punë për të fituar para, në të gjithë qendrën në LS Car Meet . Hapësira është një hapësirë ​​neutrale që lejon lojtarët të personalizojnë udhëtimet e tyre duke mos pasur nevojë të shqetësohen për rreziqet e Modalitetit Falas , ku mund të tërhiqeni nga lojtarët e tjerë thjesht duke vozitur.

Në fillim, kishte dhjetë makina akorduese GTA 5 që mund t'i qaseshit për personalizim. Që atëherë, dy lëshime të tjera ndodhën me shtatë makina të shtuara, më pas dy makina të tjera që nga 15 dhjetor 2022 . Ndërsa lojtarët punojnë në LS Car Meet , duke fituar gara, duke personalizuar makinën e tyre dhe duke u shoqëruar në Car Meet , ata do të fitojnë Rep, gjë që do të lejojë ata të kenë akses në shpërblime më të mëdha që më pas mund të kthehen përsëri në personalizimin e udhëtimit (siç janë zbritjet për blerjen e makinave të reja akorduese në të gjithë Los Santos në GTA Online), ose veshja e rrobave LS Customs .

Shiko gjithashtu: Madden 23: Uniformat e zhvendosjes së Çikagos, Ekipet & amp; Logot

Los SantosTuners ka të bëjë me sjelljen e dashurisë për kulturën e makinave në GTA Online dhe t'u japë lojtarëve një shans për të bërë një pushim dhe thjesht për të shijuar modalitetin e garës që është i lirë nga ndjekjet e policëve dhe lojtarët e tjerë që përpiqen të te vras. Sipas Rockstar Games , kjo është për t'i inkurajuar njerëzit që të kënaqen duke shfaqur makinat e tyre së bashku me lojtarët e tjerë që tregojnë makinat e tyre akordues GTA 5 .

Gjithashtu shikoni: Cargobob në GTA 5

Makinat akorduese GTA 5 të disponueshme deri më tani

Këtu janë GTA 5 makina akorduese që janë në dispozicion që nga 15 dhjetor 2022 , së bashku me vendin ku t'i merrni dhe sa do t'ju kushtojë për t'i blerë ato:

Dhjetë makinat fillestare (20 korrik , 2021)

Shiko gjithashtu: CoD godet mashtruesit e Cronus dhe Xim: Nuk ka më justifikime!
 1. Karin Calico GTF – 1,995,000 dollarë (1,496,250 dollarë me zbritje) – Super Autos Southern S.A.
 2. Karin Futo GTX – 1,590,000 dollarë (1,192,500 dollarë me zbritje) – Southern S.A. Super Autos
 3. Vapid Dominator GTT – 1,220,000 dollarë (915,000 dollarë me zbritje) –><1 Autos Southern<18. 2>Dinka RT3000 – $1,715,000 ($1,286,250 me zbritje) – Southern S.A. Super Autos
 4. Vulcar Warrener HKR – $1,260,000 ($945,000 Annis Remus – $1,370,000 ($1,027,500 me zbritje) – Southern S.A. Super Autos
 5. Annis Euros – $1,800,000 ($1,350,000 me zbritje) <2 Motorsport
 6. Annis ZR350 – 1,615,000 dollarë (1,211,250 dollarëMe zbritje) – Motorsport legjendar
 7. Obey Tailgater S – 1,495,000 dollarë (1,121,250 dollarë me zbritje) – Motorsport legjendar
 8. Dinka Jester RR – 1,970,000 dollarë (1,07,00 dollarë zbritje) – Motorsport legjendar

Shtatë e ardhshme (29 korrik 2021-9 shtator 2021)

 1. Karin Previon – 1,490,000 dollarë (1,117,500 dollarë me zbritje) – Southern S.A. Super Autos
 2. Karin Sultan RS Classic – 1,789,000 dollarë (1,341,750 dollarë me zbritje) – Southern S.A. <8V Super7> Dominator ASP – $1,755,000 ($1,331,250 me zbritje) – Southern S.A. Super Autos
 3. Emperor Vectre – $1,785,000 ($1,338,750 me zbritje) – Legendary Motorsster7> Legendary Motorsster7 S2 – 1,878,000 dollarë (1,408,500 dollarë me zbritje) – Motorsport legjendar
 4. Pfister Growler – 1,627,000 dollarë (1,220,050 dollarë me zbritje) – Motorsport legjendar Cybersport <17t
 5. 3> – 1,550,000 dollarë (1,162,500 dollarë me zbritje) – Motorsport legjendar

Makinat e fundit (22 shtator 2022)

 1. Dinka Kanjo SJ – $1,370,000 ($1,027,500 me zbritje) – Southern S.A. Super Autos
 2. Dinka Postlude – $1,310,00 ($982,500 me zbritje) – Southern S.A. Autos

Këto janë të gjitha makinat akorduese GTA 5 që janë vënë në dispozicion në lojë deri më tani. Me sa shpesh përditësime Rockstar GTA Online , nuk do të ishte e pazakontë që ata të shtonin më shumëme kalimin e kohës, por tani për tani, këto janë të gjitha makinat akorduese GTA 5 që mund t'i blini dhe t'i përshtatni sipas përmbajtjes suaj. Tani, dil atje dhe fillo t'i rregullosh ato makina!

Edward Alvarado

Edward Alvarado është një entuziast me përvojë lojërash dhe mendja e shkëlqyer që qëndron pas blogut të famshëm të Outsider Gaming. Me një pasion të pashuar për videolojërat që përfshin disa dekada, Edward i ka kushtuar jetën e tij eksplorimit të botës së madhe dhe gjithnjë në zhvillim të lojërave.Pasi u rrit me një kontrollues në dorë, Edward zhvilloi një kuptim ekspert të zhanreve të ndryshme të lojërave, nga revole të mbushura me aksion deri tek aventurat zhytëse me role. Njohuritë dhe ekspertiza e tij e thellë shkëlqejnë në artikujt dhe rishikimet e tij të hulumtuara mirë, duke u ofruar lexuesve njohuri dhe opinione të vlefshme mbi tendencat më të fundit të lojërave.Shkathtësitë e jashtëzakonshme të shkrimit dhe qasja analitike e Eduardit e lejojnë atë të përcjellë konceptet komplekse të lojërave në një mënyrë të qartë dhe koncize. Udhëzuesit e tij të lojtarëve të krijuar me mjeshtëri janë bërë shoqërues thelbësorë për lojtarët që kërkojnë të pushtojnë nivelet më sfiduese ose të zbulojnë sekretet e thesareve të fshehura.Si një lojtar i përkushtuar me një përkushtim të palëkundur ndaj lexuesve të tij, Edward krenohet që qëndron përpara kurbës. Ai pastron pa u lodhur universin e lojërave, duke e mbajtur gishtin në pulsin e lajmeve të industrisë. Outsider Gaming është bërë një burim i besueshëm për lajmet më të fundit të lojërave, duke siguruar që entuziastët të jenë gjithmonë të përditësuar me publikimet, përditësimet dhe polemikat më të rëndësishme.Jashtë aventurave të tij dixhitale, Edward kënaqet duke u zhytur në tëkomuniteti i gjallë i lojërave. Ai angazhohet në mënyrë aktive me lojtarë të tjerë, duke nxitur një ndjenjë shoqërie dhe duke inkurajuar diskutime të gjalla. Nëpërmjet blogut të tij, Edward synon të lidhë lojtarë nga të gjitha sferat e jetës, duke krijuar një hapësirë ​​gjithëpërfshirëse për shkëmbimin e përvojave, këshillave dhe një dashuri të ndërsjellë për të gjitha gjërat e lojërave.Me një kombinim bindës të ekspertizës, pasionit dhe një përkushtimi të palëkundur për zanatin e tij, Edward Alvarado e ka forcuar veten si një zë i respektuar në industrinë e lojrave. Pavarësisht nëse jeni një lojtar i rastësishëm që kërkon komente të besueshme ose një lojtar i zjarrtë që kërkon njohuri të brendshme, Outsider Gaming është destinacioni juaj përfundimtar për të gjitha gjërat e lojërave, të udhëhequr nga Edward Alvarado i zgjuar dhe i talentuar.