Kodet promovuese të Simulatorit të Dinozaurëve Roblox

 Kodet promovuese të Simulatorit të Dinozaurëve Roblox

Edward Alvarado

Dinosaur Simulator është një lojë unike që lejon lojtarët të përjetojnë emocionet e të jetuarit në një botë të sunduar nga bisha fantastike të një moshe të ndryshme. Kjo lojë zhvillohet në një botë përpara se të ekzistonin komoditetet njerëzore moderne dhe lojtarët duhet të përshtaten dhe të mbijetojnë në këtë mjedis të ashpër. Lojtarët kanë mundësinë të luajnë si një nga shumë dinosaurët, madje edhe disa që nuk kanë ekzistuar kurrë. Qëllimi i lojës është të lundroni nëpër botën e gjerë dhe të hapur në kërkim të ushqimit dhe burimeve për të mbijetuar, të gjitha duke luftuar për dominimin në krye të zinxhirit ushqimor.

Loja ofron një përvojë unike në krahasim me lojërat e tjera simuluese Roblox . Në vend që të bëni blerjen e përmirësimeve, Dinosaur Simulator i lejon lojtarët të veprojnë vërtet si një nga bishat monstruoze. Kjo u jep lojtarëve mundësinë të përjetojnë se si ishte të jetosh në epokat e mëparshme, me të gjitha sfidat dhe aventurat e saj. Bota e lojës është e mbushur me mjedise të ndryshme, nga xhunglat e harlisura deri te shkretëtirat e ashpra, dhe lojtarët duhet të lundrojnë në rrugën e tyre nëpër këto mjedise për të gjetur ushqim dhe burime.

Shiko gjithashtu: Kampionati i Tenisit në Matchpoint: Gjithçka që duhet të dini rreth modalitetit të karrierës

Në këtë artikull, ju do të zbuloni:

 • Active Dinosaur Simulator Roblox kodet promocionale
 • Si të shëlboni kodet promovuese të Dinosaur Simulator Roblox

Nëse ju pëlqen kjo artikullin, shikoni: Kodet për Legjendat e Biznesit Roblox

Promocioni i Simulatorit aktiv të Dinozaurëve Robloxkodet

Kodet e renditura më poshtë u japin akses dinosaurëve ekskluzivë që nuk mund të merren me mjete të tjera. Çdo dinosaur në lojë ka statistika bazë unike dhe disa kode mund t'ju japin një avantazh ndaj lojtarëve të tjerë duke e bërë dinosaurin tuaj më të shpejtë ose më të fortë që në fillim. Pavarësisht nëse i përdorni për një avantazh konkurrues ose thjesht për argëtim, këto kode me siguri do t'i bëjnë lojtarët e tjerë xhelozë.

 • 060398 – Përdoreni këtë kod për një Dodo
 • AMERICA – Përdorni këtë kod për një American Eagle Balaur
 • Pije – Përdorni këtë kod për një Mapusaurus për shpërndarjen e picave
 • Pokemantrainer – Përdor këtë kod për një Wyvern
 • JELLYDONUT200M – Përdor këtë kod për një Jelly Joy Concavenator
 • CAMBRIANEXPLOSION – Përdor këtë kod për a Anomalocaris Onchopristis
 • RockMuncher – Përdor këtë kod për një Terranotus Plateosaurus
 • 060515 – Përdor këtë kod për një Ornithomimus
 • 115454 – Përdorni këtë kod për një Chickenosaurus
 • 092316 – Përdorni këtë kod për një Pteranodon Elektrik
 • Burnt Burrito – Përdorni këtë kod për një Yutashu

Ju gjithashtu mund të pëlqeni: Kodet për Simulatorin e Ushqimit Roblox

Shiko gjithashtu: Si të ngurtësoni krahun në Madden 23: Kontrollet, këshillat, truket dhe lojtarët kryesorë të krahut të ngurtë

Si të shpengoni kodet promovuese të Dinosaur Simulator

Shlyerja e kodeve në Dinosaur Simulator është e lehtë!

 • Filloni lojën dhe klikoni në butonin "Promo Codes".
 • Më pas, shkruani një kod nga lista në kutinë e tekstit në vijim në ikonën Twitter.
 • Më në fund,shtypni "Dërgo" për të marrë shpërblimin tuaj!

Si përfundim, Dinosaur Simulator është një lojë emocionuese që lejon lojtarët të përjetojnë jetën e bishave fantastike nga një moshë tjetër. Me lojën e tij unike, mjediset e ndryshme dhe kodet ekskluzive, lojtarët me siguri do të shijojnë udhëtimin e tyre drejt majës së zinxhirit ushqimor në këtë botë të pafalshme. Nëse jeni duke kërkuar për një sfidë të re ose thjesht dëshironi të përjetoni jetën në moshat e mëparshme, Dinosaur Simulator është loja për ju.

Shikoni gjithashtu: Kodet Ballista Roblox

Edward Alvarado

Edward Alvarado është një entuziast me përvojë lojërash dhe mendja e shkëlqyer që qëndron pas blogut të famshëm të Outsider Gaming. Me një pasion të pashuar për videolojërat që përfshin disa dekada, Edward i ka kushtuar jetën e tij eksplorimit të botës së madhe dhe gjithnjë në zhvillim të lojërave.Pasi u rrit me një kontrollues në dorë, Edward zhvilloi një kuptim ekspert të zhanreve të ndryshme të lojërave, nga revole të mbushura me aksion deri tek aventurat zhytëse me role. Njohuritë dhe ekspertiza e tij e thellë shkëlqejnë në artikujt dhe rishikimet e tij të hulumtuara mirë, duke u ofruar lexuesve njohuri dhe opinione të vlefshme mbi tendencat më të fundit të lojërave.Shkathtësitë e jashtëzakonshme të shkrimit dhe qasja analitike e Eduardit e lejojnë atë të përcjellë konceptet komplekse të lojërave në një mënyrë të qartë dhe koncize. Udhëzuesit e tij të lojtarëve të krijuar me mjeshtëri janë bërë shoqërues thelbësorë për lojtarët që kërkojnë të pushtojnë nivelet më sfiduese ose të zbulojnë sekretet e thesareve të fshehura.Si një lojtar i përkushtuar me një përkushtim të palëkundur ndaj lexuesve të tij, Edward krenohet që qëndron përpara kurbës. Ai pastron pa u lodhur universin e lojërave, duke e mbajtur gishtin në pulsin e lajmeve të industrisë. Outsider Gaming është bërë një burim i besueshëm për lajmet më të fundit të lojërave, duke siguruar që entuziastët të jenë gjithmonë të përditësuar me publikimet, përditësimet dhe polemikat më të rëndësishme.Jashtë aventurave të tij dixhitale, Edward kënaqet duke u zhytur në tëkomuniteti i gjallë i lojërave. Ai angazhohet në mënyrë aktive me lojtarë të tjerë, duke nxitur një ndjenjë shoqërie dhe duke inkurajuar diskutime të gjalla. Nëpërmjet blogut të tij, Edward synon të lidhë lojtarë nga të gjitha sferat e jetës, duke krijuar një hapësirë ​​gjithëpërfshirëse për shkëmbimin e përvojave, këshillave dhe një dashuri të ndërsjellë për të gjitha gjërat e lojërave.Me një kombinim bindës të ekspertizës, pasionit dhe një përkushtimi të palëkundur për zanatin e tij, Edward Alvarado e ka forcuar veten si një zë i respektuar në industrinë e lojrave. Pavarësisht nëse jeni një lojtar i rastësishëm që kërkon komente të besueshme ose një lojtar i zjarrtë që kërkon njohuri të brendshme, Outsider Gaming është destinacioni juaj përfundimtar për të gjitha gjërat e lojërave, të udhëhequr nga Edward Alvarado i zgjuar dhe i talentuar.