Kalimi i kafshëve: Kodet dhe kodet më të mira QR për rrobat, dekorimet dhe dizajnet e tjera të Harry Potter

 Kalimi i kafshëve: Kodet dhe kodet më të mira QR për rrobat, dekorimet dhe dizajnet e tjera të Harry Potter

Edward Alvarado

Franshiza Animal Crossing u ka dhënë lojtarëve mjetet për të krijuar pothuajse çdo temë dizajni për veshje dhe dekor.

Në Animal Crossing: New Horizons, si me lojërat e mëparshme AC, një nga më shumë burime popullore frymëzimi ka qenë bota magjike e ekskluzivitetit të Harry Potter. Ka disa qindra kode Animal Crossing për rrobat dhe dizajnet e Harry Potter, të cilat mund ta bëjnë të vështirë gjetjen e më të mirëve.

Në këtë faqe, mund të merrni kodet dhe kodet QR të të gjithë më të mirëve të Harry Potter dizajnet që kemi gjetur nga burimet kryesore të kodeve të kryqëzimit të kafshëve, duke përfshirë rrobat, dekorimet dhe dizajnet e tjera.

Kryqëzimi më i mirë i kafshëve: Kodet e New Horizons për artikujt e Harry Potter

Mënyra më e lehtë për të të merrni në dorë disa dizajne të Harry Potter është të përdorni kodet Animal Crossing.

Gjithçka që duhet të bëni është të zhbllokoni dyqanin Able Sisters dhe të aktivizoni Portalin e Dizajneve të Përshtatshme, duke përdorur kërkimin e ID-së së Dizajnit për të dhënë më të mirën Kodet e kryqëzimit të kafshëve për rrobat dhe modelet e Harry Potter të paraqitura më poshtë.

Shiko gjithashtu: Madden 23: Uniformat e zhvendosjes në Houston, Ekipet & amp; Logot <7 11> <7 11>
Artikulli i Harry Potter Kodi Lloji Krijuesi
MO-7WK5- 58HY-VJ17 Robe Lottie, Isla Shade
MO-L061-PJPG-NDCT Pallto Waifu4lifu, Moonscar
MO-V2PP-MBC6-3QXW Xhupa Vale,Lixland
MO-R19Q-VLJS-C45R Robe JENEVIEE, TIGER
MO-46PF-WXSN-RCX5 Pallto Skadi, Lothlorien
MO-Q0XQ-FCPY-Q4PW Xhup Allison, The Shire
MO-5TPB-99VR-VBC8 Pallto Lemon Poppy, Clementine
MO -L93V-FC6X-XPNN Pallto Aomjai, Anonim
MO-YM9Y-7THM-PH87 Pallto Skadi, Lothlorien
MO-4FCY-133X-CF37 Pallto Arya, Pearwoods
MO-G9GR-65KW-BRPM Xhupa Shannon, The Closet
MO-1F30-JRLL-LDMX Fustan me mëngë të shkurtra ChristTay , Letterknny
MO-M111-DM1Q-H01T Pallto Skadi, Lothlorien
MO-D330-57M3-20SY Robe ananas,
MO-42K5-MH9J-K7M1 Xhup Clara, Prishtinë
MO-CW3L-DX27-WTB9 Pallto Alana, Vezë xhepi
MO-WN97-QPL1-9WBD Pallto Skadi, Lothlorien
MO-VHQ2- 3BC3-BR3M Hoodie Ulliri, Kopshti
MO-LGFN-GHFJ-L4PK Rroba Giorgio, Rep.Marina
MO-TCPX-6GT7-36W0 Robe Dani, Azkaban
MO-KL94-6GWB-KTWB Pallto JAMM, JAMNIKA
MO-C6MW-S0MD-PJSH Pallto Ginn, Kyoshi
MO-X34X-36BC-4N78 Kapak me thurje Larra, BleuCanari
MO-QNTJ-145M-W03S Tjetër Xavi, XavoIsland
MO-XBT1-13J5-1SF0 Tjetër Xavi, XavoIsland
MO-5HLC-R1CN-N6Q2 Tjetër Xavi, XavoIsland
MO-YMXK-K501-6VPV Tjetër Xavi, XavoIsland
MO-M6CB-F1SM-X7KP Tjetër Anna, Abyss
MO-B533 -87C6-N52M Tjetër
MO-RGQF-146T-TGMF Të tjera Lau, Azkaban
MO-2TS6-0W00-2FQ3 Të tjera Luna, Hogwarts
MO-MMVJ-228D-L7N2 Tjetër Nigel , Ishulli Arbor
MO-QLWK-LMC8-275M Tjetër Loijer,
MO-M828-M2P7-7DRS Të tjera Delphine, La Sirène
MO-D10B-FWMV-THRX Të tjera ♡, Asgard
MO-JV10-54JX-XH1K Tjetër Nienna, Vizima
MO-P5RR-6SDF-VSJY Tjetër Foxy, Paradise
MO-PPQ5 -3LFL-LXCV Të tjera Getchi, Tickedy
MO-L4BV-MY8Q-XXJ3 Të tjera
MO-F9KT-DQ27-9D67 Tjetër Meghan, Rivendell
MO-96T0-8X7K-49HC Tjetër Blair, Fawkes
MO-P8XC-WN6Y-YDDX Tjetër Sammie Mae , Rivendell
MO-L70N-YFPX-20L8 Tjetër Feuerfluch, Solevita
MO-0YB3-9BSX-CX6J Tjetër Levi, Lupin
MO-688J-P9FD-KX3L Të tjera Luna, Honeydukes
MO-40P1-BJ0S-CXQB Tjetër Claralin, Aerith
MO -596L-0KD4-RMY1 Të tjera Sarah, Bellona

Kodet më të mira QR të kryqëzimit të kafshëve për artikujt e Harry Potter

Kalimi i procesit të përdorimit të kodeve QR në Animal Crossing nuk është më i lehti, por ka disa kode QR të Harry Potter që do të dëshironi të duroni procedurën për t'i marrë.

Për shumicën e AC Kodet QR të Harry Potter më poshtë, do t'ju duhet të skanoni katër kode QR me radhë. Për ta bërë këtë, përdorni aplikacionin Nintendo Online për të skanuar kodin lart majtas, lart djathtas, poshtë majtas dhe më pas kodin poshtë djathtas për të marrë çdo artikull të paraqitur më poshtë.

Shiko gjithashtu: Veshjet më të mira Roblox: Një udhëzues për t'u veshur me stil

Veshjet e Gryffindor Quidditch AC QR code

Lloji: Fustan me mëngë të gjata

Krijuesi: Jack

QR1 (lart majtas), QR2 (lart djathtas), QR3 (poshtë majtas), QR4 (poshtë djathtas)

Veshja e Profesor McGonagall AC QR code

Lloji: Long-fustan me mëngë

Krijuesi: Tracy

QR1 (lart majtas), QR2 (sipër djathtas), QR3 (poshtë majtas), QR4 (poshtë djathtas)

Veshja e Garrick Ollivander AC QR code

Lloji: Këmishë me mëngë të gjata

Krijuesi: Rika

QR1 (lart majtas), QR2 (lart djathtas), QR3 (poshtë majtas), QR4 (poshtë djathtas)

Posteri i filmit Harry Potter AC QR code

Lloji: Tjetër

Krijuesi: Ryan

Për të vazhduar të eksploroni oqeanin e kodeve të Harry Potter dhe kodeve QR të Kafshëve të kryqëzuara, shikoni r/ACQR, Nerd Attack!, ChillCompil dhe Portalin Custom Designs në New Horizons.

Edward Alvarado

Edward Alvarado është një entuziast me përvojë lojërash dhe mendja e shkëlqyer që qëndron pas blogut të famshëm të Outsider Gaming. Me një pasion të pashuar për videolojërat që përfshin disa dekada, Edward i ka kushtuar jetën e tij eksplorimit të botës së madhe dhe gjithnjë në zhvillim të lojërave.Pasi u rrit me një kontrollues në dorë, Edward zhvilloi një kuptim ekspert të zhanreve të ndryshme të lojërave, nga revole të mbushura me aksion deri tek aventurat zhytëse me role. Njohuritë dhe ekspertiza e tij e thellë shkëlqejnë në artikujt dhe rishikimet e tij të hulumtuara mirë, duke u ofruar lexuesve njohuri dhe opinione të vlefshme mbi tendencat më të fundit të lojërave.Shkathtësitë e jashtëzakonshme të shkrimit dhe qasja analitike e Eduardit e lejojnë atë të përcjellë konceptet komplekse të lojërave në një mënyrë të qartë dhe koncize. Udhëzuesit e tij të lojtarëve të krijuar me mjeshtëri janë bërë shoqërues thelbësorë për lojtarët që kërkojnë të pushtojnë nivelet më sfiduese ose të zbulojnë sekretet e thesareve të fshehura.Si një lojtar i përkushtuar me një përkushtim të palëkundur ndaj lexuesve të tij, Edward krenohet që qëndron përpara kurbës. Ai pastron pa u lodhur universin e lojërave, duke e mbajtur gishtin në pulsin e lajmeve të industrisë. Outsider Gaming është bërë një burim i besueshëm për lajmet më të fundit të lojërave, duke siguruar që entuziastët të jenë gjithmonë të përditësuar me publikimet, përditësimet dhe polemikat më të rëndësishme.Jashtë aventurave të tij dixhitale, Edward kënaqet duke u zhytur në tëkomuniteti i gjallë i lojërave. Ai angazhohet në mënyrë aktive me lojtarë të tjerë, duke nxitur një ndjenjë shoqërie dhe duke inkurajuar diskutime të gjalla. Nëpërmjet blogut të tij, Edward synon të lidhë lojtarë nga të gjitha sferat e jetës, duke krijuar një hapësirë ​​gjithëpërfshirëse për shkëmbimin e përvojave, këshillave dhe një dashuri të ndërsjellë për të gjitha gjërat e lojërave.Me një kombinim bindës të ekspertizës, pasionit dhe një përkushtimi të palëkundur për zanatin e tij, Edward Alvarado e ka forcuar veten si një zë i respektuar në industrinë e lojrave. Pavarësisht nëse jeni një lojtar i rastësishëm që kërkon komente të besueshme ose një lojtar i zjarrtë që kërkon njohuri të brendshme, Outsider Gaming është destinacioni juaj përfundimtar për të gjitha gjërat e lojërave, të udhëhequr nga Edward Alvarado i zgjuar dhe i talentuar.