Dragon Adventures Roblox

 Dragon Adventures Roblox

Edward Alvarado

Dragon Adventures është një lojë jashtëzakonisht e njohur Roblox e zhvilluar nga Sonar Studios që ju lejon të çelni vezë, të rritni dragonj dhe të stërvitni bëhuni më i fuqishmi nga të gjithë – në thelb versioni juaj i How to Train Your Dragon. Loja është e mbushur me kafshë të adhurueshme të cilat mund të bëhen më të fuqishme me disa të mira shtesë që mund të merren falas duke përdorur disa kode të dobishme.

Siç është më e zakonshme në lojërat Roblox , atje janë mundësi për të shlyer disa të mira fantastike përmes kodeve dhe ilaçeve bonus.

Shiko gjithashtu: Trashëgimia e Hogwarts: Udhëzues i plotë i kontrolleve dhe këshilla për fillestarët

Në këtë artikull do të gjeni:

Shiko gjithashtu: Si të ndryshoni fjalëkalimin e Roblox dhe ta mbani llogarinë tuaj të sigurt
 • Dragon Adventures Roblox kodet
 • Skaduar Dragon Adventures Kodet Roblox
 • Si të shpengoni Dragon Adventures Kodet Roblox

Dragon Adventures Kodet Roblox

Dragon Adventures Kodet Roblox zakonisht lëshohen çdo muaj nga zhvilluesit e lojërave, ndërsa kodi i ri i riblerjes është gjithashtu i disponueshëm në çdo përditësim të lojës. Lojtarët mund të shkarkojnë dhe përditësojnë në versionin më të fundit të lojës nga pajisja e tyre ndërsa përdoruesit duhet ta mbajnë të përditësuar lojën e tyre përpara se të provojnë kodet e reja të Dragon Adventures.

 • Winter2022 – Redeem këtë kod për të marrë 50 fjolla dëbore
 • JUSTYBLOX – Shlyejeni këtë kod për të marrë ilaçin e paracaktuar të JustyBlox
 • AESUBREALM – Shlyeni këtë kod për të marrë nën Ilaçi i paracaktuar i mbretërisë
 • GALIFRAN – Shlyeni këtë kod për të marrëIlaçi i paravendosur Galifran
 • SHAMEWING – Shlyejeni këtë kod për të marrë ilaçin e paravendosur Shamewing
 • Fluffy – Shlyeni këtë kod për të marrë ilaçin e paracaktuar FluffyTSG

Kodet Roblox të skaduar të Dragon Adventures

Mos harroni se çdo kod aktiv mund të skadojë në çdo kohë, kështu që është më mirë të përdorni çdo kod që hasni si sa më shpejt të jetë e mundur.

 • 20k2020
 • b0nd
 • BERRIES
 • BRIGHT
 • Lepuri
 • KARROTA
 • QILËRORE
 • KARRËDHËSE
 • DVALENTINES
 • E SHËQITSHME
 • ËNDRRAT
 • Gjueti patëzësh
 • FANTASY
 • bujqësi
 • FROSTY
 • GUR I ÇMËRIM
 • GHOULISH
 • GLOWING
 • GROW
 • happybdayery
 • Gëzuar Pashkët
 • Gëzuar Vitin e Ri
 • Gëzuar Shën Valentinin
 • KORRI
 • SHËRIMI
 • SHËNDETSHT
 • SHËNDETSHT
 • HOLO
 • HORROR
 • LEPRECHAUN
 • Milomissions
 • MIX
 • NEW
 • NewL0bby
 • PEACHY
 • PHOENIX
 • BIME
 • Questmaster
 • YLBERT
 • REVIVE
 • REVIVE
 • Shiny
 • SHUFFLE
 • SKYRIX
 • SolarSolstice
 • SPACE
 • SPARKLE
 • SPECIALE
 • TRIKUESHME
 • SunGod
 • SunnyDay
 • TASTY
 • Toxic
 • toxicworld
 • UI
 • Val2020
 • VIBRANT
 • Wasp
 • Wastel4nd
 • WELLNESS

Si të shëlboni kodet Roblox të Dragon Adventures

Ndiq këta hapa të thjeshtë për të shlyer kodet Roblox të Dragon Adventures:

 • Shko te faqja zyrtare e Dragon Adventures dhe nise lojën.
 • Gjej butonin e menysë në fund-djathtas ekranit.
 • Kliko ikonën e kodeve të dhuratave në menynë që shfaqet.
 • Kopjo dhe ngjit ndonjë nga kodet e listuara më sipër në kutinë Fut kodin.
 • Shtypni Redeem për të shijuar të mirat tuaja falas

Përfundim

Dragon Adventures Kodet falas të Roblox janë të mira për të shpejtuar gjërat dhe për të ndihmuar lojtarët që kanë nevojë për ndihmë në lojë. Potions. mund të ndryshojë gjithashtu elementin e dragoit , ngjyrën, moshën, gjininë dhe një mori mundësish të tjera.

Edward Alvarado

Edward Alvarado është një entuziast me përvojë lojërash dhe mendja e shkëlqyer që qëndron pas blogut të famshëm të Outsider Gaming. Me një pasion të pashuar për videolojërat që përfshin disa dekada, Edward i ka kushtuar jetën e tij eksplorimit të botës së madhe dhe gjithnjë në zhvillim të lojërave.Pasi u rrit me një kontrollues në dorë, Edward zhvilloi një kuptim ekspert të zhanreve të ndryshme të lojërave, nga revole të mbushura me aksion deri tek aventurat zhytëse me role. Njohuritë dhe ekspertiza e tij e thellë shkëlqejnë në artikujt dhe rishikimet e tij të hulumtuara mirë, duke u ofruar lexuesve njohuri dhe opinione të vlefshme mbi tendencat më të fundit të lojërave.Shkathtësitë e jashtëzakonshme të shkrimit dhe qasja analitike e Eduardit e lejojnë atë të përcjellë konceptet komplekse të lojërave në një mënyrë të qartë dhe koncize. Udhëzuesit e tij të lojtarëve të krijuar me mjeshtëri janë bërë shoqërues thelbësorë për lojtarët që kërkojnë të pushtojnë nivelet më sfiduese ose të zbulojnë sekretet e thesareve të fshehura.Si një lojtar i përkushtuar me një përkushtim të palëkundur ndaj lexuesve të tij, Edward krenohet që qëndron përpara kurbës. Ai pastron pa u lodhur universin e lojërave, duke e mbajtur gishtin në pulsin e lajmeve të industrisë. Outsider Gaming është bërë një burim i besueshëm për lajmet më të fundit të lojërave, duke siguruar që entuziastët të jenë gjithmonë të përditësuar me publikimet, përditësimet dhe polemikat më të rëndësishme.Jashtë aventurave të tij dixhitale, Edward kënaqet duke u zhytur në tëkomuniteti i gjallë i lojërave. Ai angazhohet në mënyrë aktive me lojtarë të tjerë, duke nxitur një ndjenjë shoqërie dhe duke inkurajuar diskutime të gjalla. Nëpërmjet blogut të tij, Edward synon të lidhë lojtarë nga të gjitha sferat e jetës, duke krijuar një hapësirë ​​gjithëpërfshirëse për shkëmbimin e përvojave, këshillave dhe një dashuri të ndërsjellë për të gjitha gjërat e lojërave.Me një kombinim bindës të ekspertizës, pasionit dhe një përkushtimi të palëkundur për zanatin e tij, Edward Alvarado e ka forcuar veten si një zë i respektuar në industrinë e lojrave. Pavarësisht nëse jeni një lojtar i rastësishëm që kërkon komente të besueshme ose një lojtar i zjarrtë që kërkon njohuri të brendshme, Outsider Gaming është destinacioni juaj përfundimtar për të gjitha gjërat e lojërave, të udhëhequr nga Edward Alvarado i zgjuar dhe i talentuar.