Kodet promocionale falas për Roblox

 Kodet promocionale falas për Roblox

Edward Alvarado

Roblox është një platformë e shkëlqyer lojrash që ju lejon të krijoni përvojat tuaja, të bashkoheni në hangout dhe të bëni miq me njerëz me të njëjtin mendim. Vetë-shprehja është shumë e rëndësishme në Roblox dhe ju jep mundësinë të personalizoni plotësisht avatarin tuaj si të dëshironi.

Shiko gjithashtu: Horizonti i Ndaluar Perëndimi: Si të Përfundoni Kërkimin anësor të "Rrugës së Muzgut".

Ky avatar përfaqëson karakterin tuaj në lojë, duke ju dhënë një pamje unike ndërsa eksploroni tiparet fantastike të Roblox. Megjithatë, veshja e avatarit tuaj mund të kushtojë shumë Robux, kështu që ata ofrojnë kode promocionale për t'ju ofruar dhurata të dobishme.

Këto kode ekskluzive dhe falas promovuese për Roblox i lejojnë lojtarët të zhbllokojnë artikuj unikë falas, të cilët janë shtohen përgjithmonë në inventarin e tyre Roblox sa herë që zhbllokojnë një artikull. Për më tepër, disa kode promocionale mund të përdoren vetëm brenda lojërave specifike për të marrë artikujt e tyre unikë dhe ju kërkohet të vizitoni zona të caktuara brenda secilës lojë për të shtypur kodet.

Në këtë artikull , do të gjeni:

Shiko gjithashtu: Mes nesh Drip Kodet ID Roblox
 • Kodet promocionale falas për Roblox
 • Kodet promovuese të skaduara për Roblox
 • Si të shëlboni kodet promocionale falas për Roblox

Për më shumë përmbajtje interesante, shikoni: Kodet për A Hero's Destiny Roblox

Kodet promocionale falas për Roblox

 • SPIDERCOLA: Spider Cola kafshe shpatullore
 • TWEETROBLOX: Zogu thotë kafshe shpatullore
 • StrikeAPose: Hustle Hat (Shpejto brenda ishullit of Move)
 • GetMoving: Speedy Shades (Shpëboni brenda Island of Move)
 • SettingTheStage: Ndërtoni çantën e shpinës (Shpejtoni brenda Island of Move)
 • WorldAlive: Crystalline Companion (Shpëboni brenda Island of Move)
 • VictoryLap: Kanos kardio (Shpëboni brenda Island of Move)
 • DIY: Kinetic Stafi (Redeem brenda Island of Move)
 • Glimmer: Head Slime (Redeem into Mansion of Wonder)
 • FXArtist: Artist Backpack (Shpëboni brenda Mansion of Wonder )
 • ThingsGoBoom: Aura e tmerrshme (Redeem into Mansion of Wonder)
 • ParticleWizard: Tomes of the Magnus (Redeem into Mansion of Wonder)
 • Boardwalk: Ring of Flames (Redeem into Mansion of Wonder)

Kodet promovuese të skaduara për Roblox

 • !GËZUAR 12DITËLINDJEN ROBLOX! – Kapelë e tortës së ditëlindjes së 12-të
 • $ILOVETHEBLOXYS$ – Kapelë Popcorn Bloxy në kohën e shfaqjes
 • *HAPPY2019ROBLOX* – Firestripe Fedora
 • 100MILSEGUIDORES – Çantë shpine festive @RobloxEspanol
 • 200KTWITCH – Kapuçi vjollcë i epokave
 • 75KSWOOP – 75K Super Swoop
 • AMAZONFRIEND2021 – Snow Friend
 • BARNESNOBLEGAMEON19 – Napolitan Crown
 • BEARYSTYLISH – Hashtag Pa Filter
 • CARREFOURHOED2021 – Kapelë makaronash
 • COOL4SUMMER – 150 mijë nuanca verore
 • EBGAMESBLACKFRIDAY – Kravatë blu neon
 • ECONOMYEVENT2021 – Kapaku i Ekipit Ekonomik
 • FASHIONFOX –Pikat kryesore Hood
 • FEEDINGTIME – Flayed Rats
 • FINDTHEKEYS – IOI Helmet
 • FLOATINGFAVORITE – Hyper HoverHeart
 • FREEAMAZONFOX2022 – Too Cool Fire Fox
 • FREETARGETSANTA2022 – Përmbys Santa
 • GAMESTOPBATPACK2019 – Arkivoli BatPack
 • GAMESTOPPRO2019 – Faraoni i lavdishëm i diellit
 • GOLDENHEADPHONES2017 – Kufje 24k Gold
 • GROWINGTOGETHER14 – Kepi i ditëlindjes
 • HAPPYCAMPER – Kampi i Dustinit e di ku kapak
 • KUFJET2 – Kufjet blu të nivelit tjetër
 • HOTELT2 – Cape Transilvanian
 • JOUECLUBHEADPHONES2020 – Kufje me shije të zezë Prince
 • JURASSICWORLD – Syze dielli Jurassic World
 • KCASLIME – Nickelodeon Slime Wings
 • KEEPIT100 – Niveli tjetër Visor i së ardhmes
 • KINGOFTHESEA – Aquacap
 • KROGERDAYS2021 – Golf Shades
 • LIVERPOOLFCSCARVESUP – Liverpool FC Shall
 • LIVERPOOLSCARVESUP – Liverpool FC Shall
 • MERCADOLIBREFEDORA2021 – White Flamingo Fedora
 • MLGRDC – Kufje të nivelit tjetër MLG
 • MOTHRAUNLEASHED – Mothra Wings
 • ONEMILLIONCLUB! – Dino e kuqe lozonjare
 • RETROCRUISER – Biçikleta e Mike
 • ROADTO100KAY! – Bloxikin #36: Livestreamin' Lizard
 • ROBLOXEDU2021 – Deck Dev
 • ROBLOXIG500K – Hovering Heart
 • ROBLOXROCKS500K – Nuancat eBlue Bird Following
 • ROBLOXSTRONG – Super Social Shades
 • ROSSMANNCCROWN2021 – Crown of Electrifying Guitars
 • SMYTHSCAT2021 – King Tab
 • SMYTHSHEADPHONES2020 – Gnarly Triangle Headphones
 • SMYTHSSHADES2019 – Spiky Creepy Shades
 • SPACESTYLE – 50k Space 'Hawk
 • SPIDERMANONROBLOX – Maska e Vulture's
 • STARCOURTMALLSTYLE – Eleven's Mall Outfit
 • SXSW2015 – Kashte Jugperëndimore Fedora
 • TARGET2018 – Kapela e sipërme e plotë metalike
 • TARGETMINTHAT2021 – Kapelë mente
 • TARGETOWLPAL2019 – Fall Shoulder Owl Pal
 • THISFLEWUP – Shutter Flyers
 • TOYRUBACKPACK2020 – Çanta shpine e ngarkuar plotësisht
 • TOYRUHEADPHONES2020 – Kufje Teal Techno Rabbit
 • TWEETROBLOX – The Bird Says Shup pet
 • WALMARTMEXEARS2021 – Steel Rabbit Ears
 • WEAREROBLOX300! – Visor of the Blue Bird Following

Si të përdorni kodet promocionale falas për Roblox

 • Shko te faqja e marrjes së kodit Roblox
 • Kopjo dhe ngjit kodin tënd në kutinë e tekstit
 • Kliko redeem
 • Të dhënat falas do të shtohen në llogarinë tënde Roblox

Përfundim

Kodet promocionale falas për Roblox lëshohen në intervale gjatë gjithë vitit gjatë rasteve të rëndësishme si p.sh. festat, ngjarjet Roblox ose pas piketa të lidhura me Roblox. Kodet mund të gjenden në faqet e Roblox në Twitter dhe Facebookkur të mbërrijnë.

Shiko gjithashtu: Kodet për Driving Empire Roblox 2022

Edward Alvarado

Edward Alvarado është një entuziast me përvojë lojërash dhe mendja e shkëlqyer që qëndron pas blogut të famshëm të Outsider Gaming. Me një pasion të pashuar për videolojërat që përfshin disa dekada, Edward i ka kushtuar jetën e tij eksplorimit të botës së madhe dhe gjithnjë në zhvillim të lojërave.Pasi u rrit me një kontrollues në dorë, Edward zhvilloi një kuptim ekspert të zhanreve të ndryshme të lojërave, nga revole të mbushura me aksion deri tek aventurat zhytëse me role. Njohuritë dhe ekspertiza e tij e thellë shkëlqejnë në artikujt dhe rishikimet e tij të hulumtuara mirë, duke u ofruar lexuesve njohuri dhe opinione të vlefshme mbi tendencat më të fundit të lojërave.Shkathtësitë e jashtëzakonshme të shkrimit dhe qasja analitike e Eduardit e lejojnë atë të përcjellë konceptet komplekse të lojërave në një mënyrë të qartë dhe koncize. Udhëzuesit e tij të lojtarëve të krijuar me mjeshtëri janë bërë shoqërues thelbësorë për lojtarët që kërkojnë të pushtojnë nivelet më sfiduese ose të zbulojnë sekretet e thesareve të fshehura.Si një lojtar i përkushtuar me një përkushtim të palëkundur ndaj lexuesve të tij, Edward krenohet që qëndron përpara kurbës. Ai pastron pa u lodhur universin e lojërave, duke e mbajtur gishtin në pulsin e lajmeve të industrisë. Outsider Gaming është bërë një burim i besueshëm për lajmet më të fundit të lojërave, duke siguruar që entuziastët të jenë gjithmonë të përditësuar me publikimet, përditësimet dhe polemikat më të rëndësishme.Jashtë aventurave të tij dixhitale, Edward kënaqet duke u zhytur në tëkomuniteti i gjallë i lojërave. Ai angazhohet në mënyrë aktive me lojtarë të tjerë, duke nxitur një ndjenjë shoqërie dhe duke inkurajuar diskutime të gjalla. Nëpërmjet blogut të tij, Edward synon të lidhë lojtarë nga të gjitha sferat e jetës, duke krijuar një hapësirë ​​gjithëpërfshirëse për shkëmbimin e përvojave, këshillave dhe një dashuri të ndërsjellë për të gjitha gjërat e lojërave.Me një kombinim bindës të ekspertizës, pasionit dhe një përkushtimi të palëkundur për zanatin e tij, Edward Alvarado e ka forcuar veten si një zë i respektuar në industrinë e lojrave. Pavarësisht nëse jeni një lojtar i rastësishëm që kërkon komente të besueshme ose një lojtar i zjarrtë që kërkon njohuri të brendshme, Outsider Gaming është destinacioni juaj përfundimtar për të gjitha gjërat e lojërave, të udhëhequr nga Edward Alvarado i zgjuar dhe i talentuar.