Udhëzues Roblox ID Decal

 Udhëzues Roblox ID Decal

Edward Alvarado

A jeni lodhur duke pasur sipërfaqe të buta dhe të mërzitshme në lojërat tuaja Roblox ? Dëshironi të shtoni një prekje unike në shtëpitë tuaja në Bloxburg? Mos kërkoni më tej, sepse në këtë artikull, do të mësoni për koleksionin më të mirë të Roblox ID të Dekaleve që nuk dëshironi të humbisni!

ID-të e dekaleve Roblox janë një grup i kode unike që korrespondojnë me imazhe ose dizajne specifike. Këto etiketa mund të aplikohen në çdo sipërfaqe në lojë, duke ju lejuar të personalizoni lojën tuaj sipas dëshirës tuaj. Me një gamë të gjerë etiketash për të zgjedhur, mundësitë për personalizim janë të pafundme.

Lexo gjithashtu: Dekalimet për Roblox

Karikaturat marrin jetë me ID Roblox

 • 84034733 – Scooby-Doo
 • 6147277673 – Popeye, The Sailor
 • 91635222 – Mr. Bean

Filmat vizatimore kanë qenë gjithmonë një burim argëtimi për adoleshentët. Me rritjen e popullaritetit të anime-ve dhe filmave vizatimorë, lojërat Roblox kanë inkorporuar tastierë me personazhe të famshëm si Scooby-Doo, Popeye the Sailor, Mr. Bean dhe më shumë. Këto etiketa i shtojnë lojës një prekje familjariteti dhe e bëjnë atë edhe më të këndshme.

Shiko gjithashtu: In Sound Mind: PC Controls Udhëzues dhe këshilla për fillestarët

Çlironi të mallkuarin me ID Roblox

 • 73737627 – Shpata e egër
 • 30994231 – Ushtarak
 • 1108982534 -Set i ftohtë
 • 139437522 -Aureus Knight
 • 181264555 -Korblox General
 • 95022108 -Fytyra Cyborg
 • 2483186 -E padukshmeKitty
 • 2483199 -Bear Kitty
 • 2150264 -Demon Shadow
 • 110589768 – Egg Eyes

Vendografitë e mallkuara janë një mënyrë unike dhe argëtuese për të përmirësuar përvojën tuaj të lojërave Roblox. Nga shpata e egër te kotele e padukshme, këto ID etiketa ofrojnë një gamë të gjerë opsionesh për lojtarët për të shtuar një prekje tmerri në lojën e tyre.

ID estetikisht e këndshme Roblox

 • 904635292 – Veshje
 • 435858275 – Flokë rozë
 • 275625339 – Galaxy Flokët
 • 637281026 – Fytyrë e lezetshme
 • 422266604 – Syzet budalla
 • 110890082 – Flokët e vajzës
 • 473759087 – Krahë argjendi
 • 374387474 – Bukuri e buzëqeshur
 • 91602434 – Fustan Bardh e Zi
 • 71277065 – Syze dielli

Bëni lojën tuaj Roblox të duket më e bukur me ndihmën e ID-ve estetike. Nga dekorimet simpatike të verës te fytyrat e lezetshme dhe flokët rozë, ka diçka për të gjithë në këtë koleksion.

Dekalime të njohura të lidhura me Doge

 • 130742397 – Doge
 • 153988724 – Chibi Doge
 • 525701437 – Doge Face
 • 489058675 – Doge Hat

Për të përdorur këto etiketa, lojtarët thjesht duhet t'i zgjedhin ato nga shtojcat, temat dhe rrjetat e disponueshme në lojë.

ID-të e etiketës Roblox janë një mënyrë fantastike për të shtuar një prekje personale në lojërat tuaja përvojë. Nëse dëshironi të shtoni një prekje humori, frymëzimi osekreativiteti, kartat e identifikimit ofrojnë mundësi të pafundme për të eksploruar lojtarët. Pavarësisht nëse janë fytyra qesharake, citate frymëzuese ose personazhe ikonë vizatimorë, ID-të e dekadës ofrojnë një mënyrë unike për të personalizuar lojën tuaj dhe për të shtuar një prekje personaliteti.

Pavarësisht nëse jeni një lojtar i ri në kërkim për të shtuar një prekje argëtimi në lojën tuaj, ose një lojtar me përvojë që kërkon të përmirësojë përvojën tuaj të lojës, ID-të e dekaleve janë një mjet i domosdoshëm. Çfarë po pret? Filloni të eksploroni botën e ID-ve decal Roblox sot dhe sillni përvojën tuaj të lojërave në nivelin tjetër. Mos harroni, ID e Decal Roblox është çelësi për zhbllokimin e mundësive të pafundme në botën e lojërave Roblox.

Duhet të shikoni gjithashtu: Kodet e Decal për Roblox

Shiko gjithashtu: Pokemon Sword and Shield: Legjendar Pokémon dhe Master Ball Guide

Edward Alvarado

Edward Alvarado është një entuziast me përvojë lojërash dhe mendja e shkëlqyer që qëndron pas blogut të famshëm të Outsider Gaming. Me një pasion të pashuar për videolojërat që përfshin disa dekada, Edward i ka kushtuar jetën e tij eksplorimit të botës së madhe dhe gjithnjë në zhvillim të lojërave.Pasi u rrit me një kontrollues në dorë, Edward zhvilloi një kuptim ekspert të zhanreve të ndryshme të lojërave, nga revole të mbushura me aksion deri tek aventurat zhytëse me role. Njohuritë dhe ekspertiza e tij e thellë shkëlqejnë në artikujt dhe rishikimet e tij të hulumtuara mirë, duke u ofruar lexuesve njohuri dhe opinione të vlefshme mbi tendencat më të fundit të lojërave.Shkathtësitë e jashtëzakonshme të shkrimit dhe qasja analitike e Eduardit e lejojnë atë të përcjellë konceptet komplekse të lojërave në një mënyrë të qartë dhe koncize. Udhëzuesit e tij të lojtarëve të krijuar me mjeshtëri janë bërë shoqërues thelbësorë për lojtarët që kërkojnë të pushtojnë nivelet më sfiduese ose të zbulojnë sekretet e thesareve të fshehura.Si një lojtar i përkushtuar me një përkushtim të palëkundur ndaj lexuesve të tij, Edward krenohet që qëndron përpara kurbës. Ai pastron pa u lodhur universin e lojërave, duke e mbajtur gishtin në pulsin e lajmeve të industrisë. Outsider Gaming është bërë një burim i besueshëm për lajmet më të fundit të lojërave, duke siguruar që entuziastët të jenë gjithmonë të përditësuar me publikimet, përditësimet dhe polemikat më të rëndësishme.Jashtë aventurave të tij dixhitale, Edward kënaqet duke u zhytur në tëkomuniteti i gjallë i lojërave. Ai angazhohet në mënyrë aktive me lojtarë të tjerë, duke nxitur një ndjenjë shoqërie dhe duke inkurajuar diskutime të gjalla. Nëpërmjet blogut të tij, Edward synon të lidhë lojtarë nga të gjitha sferat e jetës, duke krijuar një hapësirë ​​gjithëpërfshirëse për shkëmbimin e përvojave, këshillave dhe një dashuri të ndërsjellë për të gjitha gjërat e lojërave.Me një kombinim bindës të ekspertizës, pasionit dhe një përkushtimi të palëkundur për zanatin e tij, Edward Alvarado e ka forcuar veten si një zë i respektuar në industrinë e lojrave. Pavarësisht nëse jeni një lojtar i rastësishëm që kërkon komente të besueshme ose një lojtar i zjarrtë që kërkon njohuri të brendshme, Outsider Gaming është destinacioni juaj përfundimtar për të gjitha gjërat e lojërave, të udhëhequr nga Edward Alvarado i zgjuar dhe i talentuar.