Ngasja e një Ford Mustang në nevojë për shpejtësi

 Ngasja e një Ford Mustang në nevojë për shpejtësi

Edward Alvarado

Një nga elementët kryesorë të Need for Speed ​​është Ford Mustang. Është një ikonë kulturore dhe është një zgjedhje popullore për gara rreth Palm City. Ka disa lojëra të ndryshme Mustange në Need for Speed ​​që mund të luani. Nëse jeni duke luajtur Need for Speed ​​Heat, për shembull, ju merrni opsione të shumta 'Stang' për të zgjedhur. Ngjituni në nivel dhe zhbllokoni ato për t'i marrë për një rrotullim.

Shiko gjithashtu: A ka ndonjë mashtrim me para në GTA 5?

Cilat Mustangë përfshihen në lojë? Cilat janë specifikat e tyre?

Shiko gjithashtu: Harta e Apeirophobia Roblox

Shikoni gjithashtu: Dëmtimi i makinës Need for Speed ​​2022

Need for Speed ​​Mustangs

Ka katër Ford Mustang në Need for Speed ​​Heat:

  • Ford Mustang GT 2015 Muscle
  • Ford Mustang 1965 Classic
  • Ford Mustang BOSS 302 1969 Classic
  • Ford Mustang Foxbody 1990 Muscle

Më poshtë është një përmbledhje e specifikave për secilën prej këtyre makinave në mënyrë që të dini se çfarë do të merrni nga një makinë Ford Mustang Need for Speed ​​Heat.

Ford Mustang GT 2015 Muscle

Me një motor të fortë V8 nën kapuçin e tij, varianti i muskujve GT 2015 i Mustang është një zgjedhje e shkëlqyer për garat në rrugë. Ka 435 kuaj fuqi në versionin e disponueshëm dhe 1,017 kf kur është përmirësuar plotësisht. Nëse jeni duke luajtur NFS Edge, do të vini re se ky automjet ka një vlerësim të performancës së klasit A.

Ford Mustang 1965 Classic

Stang Classic i 1965 është një model i dashur në lojë dhe në jetën reale. Ajo shënon gjeneratën e parë të linjës Mustang. Në NFS 2015, mund ta blini për 20,000 dollarë. Aksionetversioni ka 281 hp, i cili rritet në 1,237 hp kur përmirësohet plotësisht. Në NFS Edge, ai ka një vlerësim të performancës së klasit C.

Ford Mustang BOSS 302 1969 Classic

1969 Classic BOSS 302 është një variant me performancë të lartë i Fastback. Në NFS 2015, ai ka 290 kuaj fuqi dhe, kur është përmirësuar plotësisht, 1269 kf. Më 6 tetor 2022, faqja e internetit NFS njoftoi se kjo makinë do të ishte në NFS Unbound të lëshuar së fundmi.

Ford Mustang Foxbody 1990 Muscle

1990 Foxbody është një version i makinës muskulore që bazohet në platforma Fox, e projektuar si hatchback. Ai ka një motor V8 4.9-L (i quajtur Windsor 5.0) nën kapuç. Në NFS 2015, ai ka një magazinë 259 kf dhe një 1083 kf të përmirësuar plotësisht. Është një zgjedhje klasike e Ford Mustang Need for Speed ​​pasi mund të marrë një goditje.

Gjithashtu kontrolloni: A është Need for Speed ​​2 Player?

Pse të zgjidhni një Ford Mustang Need for Speed

Ford Mustang është një vrapues klasik, si në lojë ashtu edhe në realitet. Ford Mustang Need for Speed ​​shkojnë dorë për dore dhe lojtarët vazhdojnë të kënaqen duke u ulur pas timonit të 'Stang dhe duke u ngritur'.

Edward Alvarado

Edward Alvarado është një entuziast me përvojë lojërash dhe mendja e shkëlqyer që qëndron pas blogut të famshëm të Outsider Gaming. Me një pasion të pashuar për videolojërat që përfshin disa dekada, Edward i ka kushtuar jetën e tij eksplorimit të botës së madhe dhe gjithnjë në zhvillim të lojërave.Pasi u rrit me një kontrollues në dorë, Edward zhvilloi një kuptim ekspert të zhanreve të ndryshme të lojërave, nga revole të mbushura me aksion deri tek aventurat zhytëse me role. Njohuritë dhe ekspertiza e tij e thellë shkëlqejnë në artikujt dhe rishikimet e tij të hulumtuara mirë, duke u ofruar lexuesve njohuri dhe opinione të vlefshme mbi tendencat më të fundit të lojërave.Shkathtësitë e jashtëzakonshme të shkrimit dhe qasja analitike e Eduardit e lejojnë atë të përcjellë konceptet komplekse të lojërave në një mënyrë të qartë dhe koncize. Udhëzuesit e tij të lojtarëve të krijuar me mjeshtëri janë bërë shoqërues thelbësorë për lojtarët që kërkojnë të pushtojnë nivelet më sfiduese ose të zbulojnë sekretet e thesareve të fshehura.Si një lojtar i përkushtuar me një përkushtim të palëkundur ndaj lexuesve të tij, Edward krenohet që qëndron përpara kurbës. Ai pastron pa u lodhur universin e lojërave, duke e mbajtur gishtin në pulsin e lajmeve të industrisë. Outsider Gaming është bërë një burim i besueshëm për lajmet më të fundit të lojërave, duke siguruar që entuziastët të jenë gjithmonë të përditësuar me publikimet, përditësimet dhe polemikat më të rëndësishme.Jashtë aventurave të tij dixhitale, Edward kënaqet duke u zhytur në tëkomuniteti i gjallë i lojërave. Ai angazhohet në mënyrë aktive me lojtarë të tjerë, duke nxitur një ndjenjë shoqërie dhe duke inkurajuar diskutime të gjalla. Nëpërmjet blogut të tij, Edward synon të lidhë lojtarë nga të gjitha sferat e jetës, duke krijuar një hapësirë ​​gjithëpërfshirëse për shkëmbimin e përvojave, këshillave dhe një dashuri të ndërsjellë për të gjitha gjërat e lojërave.Me një kombinim bindës të ekspertizës, pasionit dhe një përkushtimi të palëkundur për zanatin e tij, Edward Alvarado e ka forcuar veten si një zë i respektuar në industrinë e lojrave. Pavarësisht nëse jeni një lojtar i rastësishëm që kërkon komente të besueshme ose një lojtar i zjarrtë që kërkon njohuri të brendshme, Outsider Gaming është destinacioni juaj përfundimtar për të gjitha gjërat e lojërave, të udhëhequr nga Edward Alvarado i zgjuar dhe i talentuar.