Madden 22 Ultimate Team: Lojtarët më të mirë me buxhet

 Madden 22 Ultimate Team: Lojtarët më të mirë me buxhet

Edward Alvarado

Madden 22 Ultimate Team është një modalitet loje ku mund të krijoni një formacion të bërë nga lojtarët tuaj të preferuar të NFL (të kaluarën dhe të tashmen) dhe të luani në internet kundër ekipeve të tjera. Këto karta lojtarësh mund të merren duke blerë pako në dyqanin MUT, duke fituar sfida ose duke blerë kartën direkt nga shtëpia e ankandeve MUT.

Ndërtimi i ekipit tuaj të preferuar mund të jetë një përvojë rraskapitëse dhe madje e shtrenjtë me kartat e njohura si Devin White, Myles Garrett dhe Darren Waller që kushtojnë mbi 850,000 monedha në shtëpinë e ankandit.

Burimi : MUT.GG

E vërteta është se lojtarët elitë nevojiten për të fituar lojëra online veçanërisht në skenën konkurruese dhe në Ligën e Fundjavës. Një mënyrë e mirë për ta kapërcyer është të gjesh lojtarë me buxhet që shpesh anashkalohen, por që mund të performojnë në të njëjtin nivel me kartat më të shtrenjta të njohura.

Pa zgjatje të mëtejshme, këtu ne paraqesim 10 lojtarët më të mirë buxhetor në Madden 22 Ultimate Team.

10. Michael Strahan (89 OVR) – LE

Burimi: Muthead.com

Çmimi Xbox: 124,000

Çmimi i PlayStation: 129,000

Çmimi i PC: 109,000

Kjo kartë është e mahnitshme për vlerën e saj. Mund të jetë pak më e shtrenjtë, por 89 OVR Michael Strahan është lojtari më i mirë i bllokut në të gjithë lojën! Edhe kur krahasohet me 92 OVR Myles Garrett, Strahan ende ka një vlerësim më të mirë të hedhjes së bllokut duke e lejuar atë të krijojë presion të menjëhershëm nga pozicioni i tij për një fraksiontë çmimit dhe pa nevojën e një Power Up.

9. Taysom Hill (81 OVR) – QB

Burimi: Muthead.com

Çmimi Xbox: 1,300 (Power Up) + 10,000

Shiko gjithashtu: GG në Roblox: Udhëzuesi i fundit për të njohur kundërshtarët tuaj

Çmimi i PlayStation: 1,200 (Power Up) + 9,900

Çmimi i PC: 4,000 (Power Up) + 9,900

Nëse sapo keni shkarkuar lojën dhe nuk keni blerë asnjë paketë mirëseardhjeje, Taysom Hill është lojtari buxhetor për ju. Ju mund të merrni kartën Power Up dhe ta përmirësoni atë për më pak se 14,000 monedha. 81 OVR Taysom Hill është një lojtar dinamik, me vlerësimin e tij të shpejtësisë 87, një nga më të lartat në mesin e qendërmbrojtësve, libri i lojës hapet duke ju lejuar të dilni shpejt nga xhepi dhe të vraponi.

8. Matt Breida ( 75 OVR) – HB

Burimi: Muthead.com

Çmimi Xbox: 2,600

Çmimi i PlayStation: 2,200

PC Çmimi: 3,700

75 OVR Matt Breida është një buxhet fantastik që rikthehet pavarësisht nga niveli i tij i ulët në përgjithësi. Ky lojtar është shumë i shpejtë me një vlerësim shpejtësie 87, duke e bërë atë kartën me vlerën më të mirë në këtë listë. Ju mund ta merrni atë nën 4000 monedha në shtëpinë e ankandit dhe të përmirësoni shpejt lojën tuaj të drejtuar me një HB të shpejtë.

7. Jaire Alexander (88 OVR) – CB

Burimi: Muthead.com

Çmimi Xbox: 3,700 (Power Up) + 69,000

Çmimi i PlayStation: 5,500 (Power Up) + 68,100

Çmimi PC: 8,700 (Power Up) + 68,100

Jaire Alexander bën një paraqitje befasuese në këtë listë duke marrë parasysh të përgjithshmen e tijvlerësim. Alexander është një opsion i shkëlqyeshëm buxhetor si një kënd me fuqi të plotë 88 OVR. Ai mund të blihet nën 80,000 monedha dhe ai ka një vlerësim të shpejtësisë 87 dhe një vlerësim të jashtëzakonshëm të mbulimit prej 89 personash, duke e bërë atë një opsion të përsosur buxhetor për CB1 në ekipin tuaj.

6. O.J. Howard (85 OVR) – TE

Burimi: Muthead.com

Çmimi Xbox: 3,000 (Power Up) + 35,400

Çmimi i PlayStation: 2,300 (Power Up) + 40,100

Çmimi i PC: 5,000 (Power Up) + 33,900

Shiko gjithashtu: Udhëzues për peshkimin në Gjuetar të Monsters: Lista e plotë e peshqve, vendndodhjet e peshqve të rrallë dhe si të peshkoni

O.J. Howard është bërë një lojtar shumë i kërkuar në skenën konkurruese të Madden 22 pasi Throne dhe TDBarrett e kanë atë në ekipin e tyre si një pjesë kyçe të sulmit të tyre. Ky fund i shpejtë i ngushtë ka një vlerësim shpejtësie 86 dhe përshpejtim 89 duke e bërë atë vdekjeprurës në lojën e pasimeve të thella dhe të shkurtra. Pjesa më e mirë është që ju mund ta merrni atë për nën 50,000 monedha! Kjo është një marrëveshje fantastike pasi Howard do të jetë ndoshta një fund i ngushtë elitar në MUT për pjesën tjetër të vitit.

5. Minkah Fitzpatrick (88 OVR) – FS

Burimi: Muthead.com

Çmimi Xbox: 2,300 (Power Up) + 56,000

Çmimi i PlayStation: 2,000 (Power Up) + 64,400

Çmimi i kompjuterit: 3,100 (Power Up) + 59,600

Minkah Fitzpatrick është bërë shpejt një nga siguritë më të mira në NFL. Në Madden 22 Ultimate Team ju mund të blini kartën e tij të përgjithshme 88 të fuqizuar plotësisht për më pak se 70,000! Ai është një lojtar i shpejtë me një vlerësim 89 shpejtësi dhe një mbulim fantastik në 88 zona. Kjoështë një siguri e madhe buxhetore për të udhëhequr mbrojtjen tuaj.

4. Raheem Mostert (82 OVR) – HB

Burimi: Muthead.com

Xbox Çmimi: 8,400 (Power Up) + 13,400

Çmimi i PlayStation: 16,100 (Power Up) + 13,600

Çmimi i PC: 13,900 (Power Up) + 13,400

Raheem Mostert është një nga letrat më të gjithanshme në MUT pasi ai ka luajtur për shumë skuadra dhe merr shumë kimi të ekipit. Thënë kështu, 82 OVR Raheem Mostert është një zgjidhje e mrekullueshme buxhetore për vendin e kthimit. Ai është një HB i shpejtë i gatshëm për të vendosur avantazhin me një vlerësim të madh shpejtësie prej 89. Kjo është një domosdoshmëri në të gjitha formacionet edhe nëse është në HB2.

3. Jeremiah Owusu-Koramoah (85 OVR) – LOLB

Burimi: Muthead.com

Çmimi Xbox: 4,900 (Power Up) + 30,400

Çmimi i PlayStation: 3,800 (Power Up) + 31,600

Çmimi i PC: 3,000 (Power Up) + 30,400

Ky është OLB-ja më e mirë në të gjithë lojën dhe mund ta merrni për më pak se 36,000! 85 OVR Jeremiah Owusu-Koramoah ka një vlerësim të shpejtësisë 90 dhe mund të mbyllë avantazhin si asnjë lojtar tjetër. Kjo e bën atë një zgjedhje të gjithanshme pasi ai jo vetëm që mund të përdoret për të spiunuar QB dhe QB, por edhe si një mbështetës i shpejtë i kontrolluar nga përdoruesi.

2. Justin Fields (85 OVR) – QB

Burimi: Muthead.com

Çmimi Xbox: 4200 (Power Up) + 40,000

Çmimi i PlayStation: 3,500 (Power Up) + 22,900

Çmimi i PC: 5,100 (Power Up) +28,200

Justin Fields merr një kartë fantastike me promovimin e Team Builders. Rookie është një lojtar fantastik dhe i talentuar që mund të vrapojë dhe të kalojë topin me aftësi të madhe. Kjo reflektohet në kartën e tij të përgjithshme 85 me statistika të jashtëzakonshme. Me 88 shpejtësi dhe fuqi 89 hedhjeje, Fields është një nga letrat më të mira në lojë për më pak se 50,000. Kjo është një domosdoshmëri nëse jeni duke kërkuar për një QB të lirë për të udhëhequr ofendimin tuaj.

1. DeSean Jackson (85 OVR) – WR

Burimi: Muthead.com

Çmimi Xbox: 4,900 (Power Up) + 40,000

Çmimi i PlayStation : 3,800 (Power Up) + 36,600

Çmimi i PC: 3,000 (Power Up) + 39,000

DeSean "Action" Jackson është një veteran që vazhdon të lërë përshtypje në NFL me talentin e tij. Si një mjeshtër, Jackson merr shumë kimi të ekipit dhe përshtatet në mënyrë të përkryer mes ekipeve më të mira tematike. 85 OVR DeSean Jackson bën përshtypje me shpejtësinë e tij në 90, ky është vetëm një vlerësim më i ulët se marrësi më i mirë në lojë për momentin, Jerry Rice. Ky është lojtari më i mirë buxhetor i disponueshëm pasi kushton më pak se 50,000 për të marrë një nga marrësit më të shpejtë në lojë dhe për të mposhtur ato zona të thella.

Shpresojmë, kjo ju ka ndihmuar të blini lojtarë të mrekullueshëm për Ekipin tuaj Madden 22 Ultimate formacion pa prishur bankën. Suksese.

Shënim nga Redaktori: Ne nuk e pranojmë ose inkurajojmë blerjen e pikëve MUT nga askush nën kumarin ligjor të vendndodhjes së tyremosha; paketat në Ekipin Ultimate mund të konsiderohen si një formë kumari. Gjithmonë Ji i vetëdijshëm për kumarin .

Edward Alvarado

Edward Alvarado është një entuziast me përvojë lojërash dhe mendja e shkëlqyer që qëndron pas blogut të famshëm të Outsider Gaming. Me një pasion të pashuar për videolojërat që përfshin disa dekada, Edward i ka kushtuar jetën e tij eksplorimit të botës së madhe dhe gjithnjë në zhvillim të lojërave.Pasi u rrit me një kontrollues në dorë, Edward zhvilloi një kuptim ekspert të zhanreve të ndryshme të lojërave, nga revole të mbushura me aksion deri tek aventurat zhytëse me role. Njohuritë dhe ekspertiza e tij e thellë shkëlqejnë në artikujt dhe rishikimet e tij të hulumtuara mirë, duke u ofruar lexuesve njohuri dhe opinione të vlefshme mbi tendencat më të fundit të lojërave.Shkathtësitë e jashtëzakonshme të shkrimit dhe qasja analitike e Eduardit e lejojnë atë të përcjellë konceptet komplekse të lojërave në një mënyrë të qartë dhe koncize. Udhëzuesit e tij të lojtarëve të krijuar me mjeshtëri janë bërë shoqërues thelbësorë për lojtarët që kërkojnë të pushtojnë nivelet më sfiduese ose të zbulojnë sekretet e thesareve të fshehura.Si një lojtar i përkushtuar me një përkushtim të palëkundur ndaj lexuesve të tij, Edward krenohet që qëndron përpara kurbës. Ai pastron pa u lodhur universin e lojërave, duke e mbajtur gishtin në pulsin e lajmeve të industrisë. Outsider Gaming është bërë një burim i besueshëm për lajmet më të fundit të lojërave, duke siguruar që entuziastët të jenë gjithmonë të përditësuar me publikimet, përditësimet dhe polemikat më të rëndësishme.Jashtë aventurave të tij dixhitale, Edward kënaqet duke u zhytur në tëkomuniteti i gjallë i lojërave. Ai angazhohet në mënyrë aktive me lojtarë të tjerë, duke nxitur një ndjenjë shoqërie dhe duke inkurajuar diskutime të gjalla. Nëpërmjet blogut të tij, Edward synon të lidhë lojtarë nga të gjitha sferat e jetës, duke krijuar një hapësirë ​​gjithëpërfshirëse për shkëmbimin e përvojave, këshillave dhe një dashuri të ndërsjellë për të gjitha gjërat e lojërave.Me një kombinim bindës të ekspertizës, pasionit dhe një përkushtimi të palëkundur për zanatin e tij, Edward Alvarado e ka forcuar veten si një zë i respektuar në industrinë e lojrave. Pavarësisht nëse jeni një lojtar i rastësishëm që kërkon komente të besueshme ose një lojtar i zjarrtë që kërkon njohuri të brendshme, Outsider Gaming është destinacioni juaj përfundimtar për të gjitha gjërat e lojërave, të udhëhequr nga Edward Alvarado i zgjuar dhe i talentuar.