Кодови за измамници за GTA 5 Xbox 360

 Кодови за измамници за GTA 5 Xbox 360

Edward Alvarado
RB, LB, A, RIGHT, LEFT, A
 • Дајте падобран : LEFT, RIGHT, LB, LT, RB, RT, RT, LEFT, LEFT, RIGHT, LB
 • Skyfall : LB, LT, RB, RT, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT, LB, LT, RB, RT, LEFT, RIGHT, LEFT, RIGHT
 • Експлозивна меле : десно, лево, A, Y, RB, B, B, B, LT
 • Експлозивни куршуми : RIGHT, X, A, LEFT, RB, RT , ЛЕВО, ДЕСНО, ДЕСНО, LB, LB, LB
 • Запалени куршуми : LB, RB, X, RB, LEFT, RT, RB, LEFT, X, RIGHT, LB, LB
 • Цел со бавно движење : X, LT, RB, Y, LEFT, X, LT, RIGHT, A
 • Супер скок : ЛЕВО, ЛЕВО, Y, Y, RIGHT, RIGHT, LEFT, RIGHT, X, RB, RT
 • Гравитација на Месечината : ЛЕВО, ЛЕВО, LB, RB, LB, RIGHT, LEFT, LB, LEFT
 • Промена на времето : RT, A, LB, LB, LT, LT, LT, X
 • Spawn PCJ-600 : RB, RIGHT, LEFT, RIGHT, RT, LEFT, RIGHT, X, RIGHT, LT, LB, LB
 • Spawn BMX : LEFT, LEFT, RIGHT, RIGHT, LEFT, RIGHT, X, B, Y, RB, RT
 • Drunk Mode : Y, RIGHT, RIGHT, LEFT, RIGHT, X, B, LEFT
 • Оружје : Y, RT, LEFT, LB, A, RIGHT, Y, DOWN, X, LB, LB, LB
 • Spawn Rapid GT: RT, LB, B, RIGHT, LB, RB, RIGHT, LEFT, B, RT
 • Spawn Duster : RIGHT, LEFT, RB, RB, RB, LEFT, Y, Y, A, B, LB, LB
 • Слајдски автомобили : Y, RB, RB, LEFT, RB, LB, RT, LB
 • Бавно движење : Y, LEFT, RIGHT, RIGHT, X, RT, RB
 • Spawn Buzzard : B, B, LB, B, B, B, LB, LT, RB, Y, B, Y
 • Комета на мрестење : RB, B, RT, RIGHT, LB, LT, A, A, X,RB
 • Spawn Sanchez : B, A, LB, B, B, LB, B, RB, RT, LT, LB, LB
 • Покрај тоа, истите овие кодови за измама можат да работат и на други верзии на конзолите на Xbox.

  Како да користите шифри за измами за GTA 5 Xbox 360

  Користење шифри за измами во GTA 5 Xbox 360 е едноставен процес. Еве ги чекорите за да ги активирате шифрите за измами:

  Исто така види: F1 22: Водич за поставување бања (Белгија) (влажно и суво)

  Започнете ја играта и внесете возило или едноставно шетајте по улиците

  • Паузирајте ја играта и отворете го телефонот
  • Изберете „Измамници“ од менито
  • Внесете го саканиот код за измамник од списокот погоре
  • Активирајте го кодот за измамник и уживајте во новите способности или ставки

  Заклучок

  Кодовите за измамници се одличен начин да додадете нова димензија на вашето GTA 5 искуство на Xbox 360. Без разлика дали барате брзо зголемување на готовина или оружје или едноставно сакате да забавувај се со различни временски услови, шифрите за измамници можат да им помогнат на играчите да го завршат тоа.

  Исто така, погледнете ја оваа статија за кодовите за измами за GTA 5 на Xbox One.

  Многу GTA 5 измамници се достапни, а најголемиот дел е што сите тие работат со „проширената и надградена“ верзија на играта на Xbox Series X

  Исто така види: НБА 2К22: Како да се изгради најдобрата доминантна тројка за играње

  Edward Alvarado

  Едвард Алварадо е искусен ентузијаст за игри и брилијантен ум зад прославениот блог на Outsider Gaming. Со ненаситна страст за видео игрите што опфаќа неколку децении, Едвард го посвети својот живот на истражување на огромниот и постојано развивачки свет на игрите.Откако порасна со контролер во раката, Едвард разви експертско разбирање за различни жанрови на игри, од стрелци преполни со акција до извонредни авантури со играње улоги. Неговото длабоко знаење и експертиза блескаат во неговите добро истражени статии и критики, обезбедувајќи им на читателите вредни увиди и мислења за најновите трендови на игри.Исклучителните вештини за пишување и аналитичкиот пристап на Едвард му овозможуваат да ги пренесе сложените концепти за игри на јасен и концизен начин. Неговите стручно изработени водичи за гејмери ​​станаа суштински придружници за играчите кои сакаат да ги освојат најпредизвикувачките нивоа или да ги откријат тајните на скриените богатства.Како посветен гејмер со непоколеблива посветеност на своите читатели, Едвард се гордее што останува пред кривата. Тој неуморно го пребарува универзумот на игри, држејќи го прстот на пулсот на вестите од индустријата. Outsider Gaming стана доверлив извор за најновите вести за игри, осигурувајќи дека ентузијастите се секогаш во тек со најзначајните изданија, ажурирања и контроверзи.Надвор од неговите дигитални авантури, Едвард ужива да се потопува во себеенергичната гејмерска заедница. Тој активно се занимава со колеги гејмери, поттикнувајќи чувство на другарство и поттикнувајќи живи дискусии. Преку својот блог, Едвард има за цел да ги поврзе гејмерите од сите сфери на животот, создавајќи инклузивен простор за споделување искуства, совети и взаемна љубов кон сите нешта на игрите.Со привлечна комбинација на стручност, страст и непоколеблива посветеност на својот занает, Едвард Алварадо се зацврсти како почитуван глас во индустријата за игри. Без разлика дали сте обичен гејмер кој бара сигурни критики или страствен играч кој бара инсајдерски знаења, Outsider Gaming е вашата крајна дестинација за секакви игри, предводени од остроумниот и талентиран Едвард Алварадо.